Lula ubiera Katie Price

Czy tandetną seksbombę można zmienić w księżniczkę?

Katie Price znana jest z czterech rzeczy: z bycia żoną Petera Andre ; z ogromnych, silikonowych piersi , z przesadnej otwartości w mówieniu o sprawach intymnych i z fatalnego gustu . To ostatnie objawia się uwielbieniem różu, kiczem, przesadą i często wulgarnością . Lula postanowiła ubrać Jordan w coś, co przystoi mamie i gwieździe.

Tworzenie własnej marki

Ubiory, którymi raczy nas Jordan są wręcz komiczne . Gwiazda, którą Jordan chce być, powinna starać się wyglądać jak najlepiej. Prawdziwą kobiecość zapewnia elegancja, a nie wyuzdanie. Mała czarna ozdobiona drapowaniami, z dekoltem w kształcie litery V, który będzie eksponował piersi , ale też tuszował ich przesadny rozmiar. Zaznaczona talia i długość do kolan - odkrywa tyle ile powinna, zaznacza to, co warto podkreślić. Do tego seksowne, ale i skromne , eleganckie szpilki. Pięknie wycięte i ze złotymi dodatkami, które podkreślają ekskluzywność stroju. Torebka to małe dzieło sztuki - niebanalny kształt oraz kryształki, które z pozoru poukładane są chaotycznie, tworzą nieskazitelną całość. Do takiej dawki połysku Lula proponuje zero biżuterii, żeby nie wyglądać tandetnie i nowobogacko .

Sukienka Prada: 8449 złotych, www.deluxury.pl ; Torebka Devi Kroell: 765 funtów, www.net-a-porter.com ; Buty Roberto Cavalli: 2489 złotych, www.deluxury.pl.

Modna codzienność

Druga propozycja świetnie nadaje się na co dzień. Lula postanowiła udowodnić, że również w kolorach w stylu lalki Barbie można wyglądać dobrze i nie narażać się na śmieszność . Różu jest niewiele, za to jest w wyrazistym odcieniu fuksji . Cieniowane szkła okularów i detale na sukni w zupełności wystarczą. Supermodne lakierowane koturny z naturalną, plecioną podeszwą oraz dość długa, zwiewna sukienka we wzory etno nadają całości neo-hipisowski wyraz. Wszystko to z mocną metką i jak najbardziej trendy.

Okulary Chloe: 165 funtów, www.net-a-porter.com ; Torba Luella: 615 funtów, www.net-a-porter.com; Sukienka Tibi: 340 funtów, www.net-a-porter.com; Bransoletki Kenneth Jay Lane: 70 funtów, www.net-a-porter.com; Buty Tory Burch: 195 funtów, www.net-a-porter.com.

Anna Szulc

Więcej o: