Lula ubiera Pamelę Anderson

Czy gwiazdka może wyglądać zarazem elegancko i seksownie?

Pamela Anderson (fot. Tina Fineberg/AP, Photorazzi, East News)Pamela Anderson (fot. Tina Fineberg/AP, Photorazzi, East News) Pamela Anderson (fot. Tina Fineberg/AP, Photorazzi, East News)

Któż z nas, patrząc na Pamelę Anderson, nie chciał zedrzeć z niej różowych, bazarowych trykotów i podarować jej czegoś porządnego . Niewątpliwie zmianę jej wyglądu trzeba byłoby zacząć od sprezentowania jej biustonosza - wszechobecne sutki nie wyglądają apetycznie. Obserwując gwiazdę "Słonecznego patrolu", można dojść do wniosku, że chce ona stworzyć wizerunek pełen przepychu - jednak pomyliła znaczenie tego słowa z kiczem . Plastik, róże, fiolety, nadmiernie "skromne" zużycie materiału i wielkie piersi na pierwszym planie - tym charakteryzuje się Króliczek Playboya i to wszystko trzeba byłoby zmienić.

Oficjalnie:

net-a-porter.com/deluxury.plnet-a-porter.com/deluxury.pl net-a-porter.com/deluxury.pl Sukienka Dolce&Gabbana: 8 989 złotych, deluxury.pl ; Kopertówka Michael Kors: 260 funtów, net-a-porter.com ; Bransoletka Damiani: 48 759 złotych, deluxury.pl; Szpilki Jimmy Choo: 360 funtów, net-a-porter.com.

Wydawałoby się, że ta kreacja idealnie wpasowuje się w styl Pam, a mimo to jest elegancka. Często właśnie tej cechy brakuje wizerunkowi aktorki, zwłaszcza na branżowych przyjęciach, gdzie powinna wyglądać nienagannie . Idealnie pasująca do figury sukienka , o klasycznym kroju i kolorze - utrzymałaby biust na swoim miejscu i delikatnie by go wyeksponowała. Do tego potwornie drogie dodatki, w większości niedostępne w Polsce, chyba że w sprzedaży internetowej. Tak, oblana złotem, w idealnej małej czarnej, gwiazda nie musiałaby martwić się, że pozostanie niezauważona .

Seksbomba po czterdziestce:

net-a-porter.com/deluxury.pl/sklep.batycki.plnet-a-porter.com/deluxury.pl/sklep.batycki.pl net-a-porter.com/deluxury.pl/sklep.batycki.pl Sukienka Mint Jodi Arnold: 295 funtów; net-a-porter.com; Torba Batycki: 899 złotych, sklep.batycki.pl ; Bransoleta Christian Lacroix: 295 funtów, net-a-porter.com; Buty Dolce&Gabbana: 2 289 złotych, deluxury.pl.

Drugi strój, mniej oficjalny, łączy w sobie błysk, ostre kolory w stylu Barbie Girl, a przy tym nie jest ani trochę niemodny, nieskromny, czy kiczowaty. Wszystko idealnie dobrane, a i nie przeładowane mimo niebezpiecznych akcentów. Tak powinna wyglądać starzejąca się seksbomba.

Twarz:

Paris Hilton (fot. Marcin Kondek/PressChicago/FORUM, Misha Japaridze AP)Paris Hilton (fot. Marcin Kondek/PressChicago/FORUM, Misha Japaridze AP) Paris Hilton (fot. Marcin Kondek/PressChicago/FORUM, Misha Japaridze AP)

Pisząc o Pameli, nie sposób nie skrytykować jej makijażu . Zawsze potwornie obrysowane usta, w różowym kolorze. Do tego niebieskie lub czarne podpuchnięte oczy i zmęczona cera. Żeby zachować tytuł obiektu westchnień mężczyzn , powinna przestać nadmiernie imprezować, zacząć częściej odwiedzać kosmetyczkę i, co najważniejsze, zmienić makijażystkę, której płaci krocie za oszpecanie siebie . Lula poleca Pameli perfekcyjny i naturalny makijaż na co dzień , a na wielkie przyjęcia, nadal utrzymującą się na topie , czerwoną szminkę - Paris Hilton służy przykładem.

Anna Szulc

Więcej o: