Lula ubiera Isis Gee

Czy Królowa Kiczu może wyglądać ślicznie i naturalnie?

Isis Gee - głos ma piękny, ale zdecydowanie brakuje jej stylisty. Piosenkarka jest kolejną, obok Dody, Polska Królową Kiczu...

Sztuczne włosy, sztuczny nos , sztuczne paznokcie, sztuczna opalenizna, sztuczne zęby, sztuczna figura... Lula jest w stanie zrozumieć te błędy początkującej piosenkarki, ale wszechobecnej i satyny w postaci godnej bazarowej sukienki na studniówkę, już nie...

Dla Isis, która zdecydowanie powinna powrócić do koloru włosów z okładki płyty, którą trzyma na ostatnim zdjęciu, mamy dwa, klasyczne zestawy.

Elegancko

Z tym piosenkarka ma chyba największe problemy. Żeby wyglądać odświętnie i elegancko, wcale nie trzeba rzucać się na głęboką wodę. Prosta, czarna sukienka o ciekawym kroju i zestawieniu dwóch tkanin z błyszczącymi dodatkami sprawdzi się idealnie. Całość przełamana kolorem butów.

zestaw 1zestaw 1 zestaw 1 Sukienka Calvin Klein: 920 funtów, www.net-a-porter.com ; Buty Dolce&Gabbana: 2449 zł, www.deluxury.pl ; Torba Batycki: 1099 zł, www.batycki.pl .

Codziennie

Coś zupełnie innego niż nosi Isis. Naturalne materiały, prosty fason , dużo brązu. Całość utrzymana w stylu hippie. Koturny, nawiązujące do rzymianek, są hitem sezonu i nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Letnia, wielka torba nada się zarówno na plażę, jak i do miasta.

zestaw 2zestaw 2 zestaw 2 Sukienka BCBG: 126 dolarów, www.bcbg.com ; Buty Dolce&Gabbana: 2749 zł, www.deluxury.pl; Torba Dolce&Gabbana: 5429 zł, www.deluxury.pl.

Anna Szulc

Zobacz także:

Tola Szlagowska elegantką?

Lula ubiera Pamelę Anderson!

Więcej o: