Lula ubiera Iwonę Pavlovic!

Czy "Czarna Mamba" porzuci swoje tandetne kreacje, na rzecz eleganckich i gustownych?

I nstruktorka tańca , znana jest z zamiłowania do czerni i ciętego języka, jednak jej kreacje pozostawiają wiele do życzenia. Czyżby garderoba Iwony była pełna czarnych bluzek i sukienek z wielkimi dekoltami lub bez ramion, a szkatułka na biżuterię zawierała jedynie gigantyczne kolczyki - koła? Iwona Pavlović, fot. Kapif; KJ/ ForumIwona Pavlović, fot. Kapif; KJ/ Forum Iwona Pavlović, fot. Kapif; KJ/ Forum

Ostatnio Iwona postanowiła zaszaleć z kolorem, jednak jej kreacja - tęczowa sukienka , była absolutną pomyłką! Z tego powodu Lula postanowiła wytoczyć wojnę monotematycznemu stylowi gwiazdy i skomponowała dla jurorki "Tańca z gwiazdami" kilka zestawów - na co dzień i od święta!

Prywatnie Każda kobieta chce być seksowna , nawet w drodze do warzywniaka, dlatego na co dzień Lula proponuje Czarnej Mambie sukienkę do kolan z podkreśloną talią . Ta długość doskonale podkreśli zgrabne nogi tancerki, zaś kolor będzie kontrastował z czernią włosów. Jako dodatki Lula wybrała wygodne buty na płaskiej podeszwie w ulubionym kolorze Iwony oraz dużą torbę, która pomieści mnóstwo skarbów!

ubraniaubrania ubrania Sukienka: Alexander Wang, www.brownsfashion.com , ok. 1665 zł; okulary: Emporio Armani, www.deluxury.pl , 1099 zł; torba: Batycki , 699 zł; buty: H&M , 39,90 zł.

Oficjalnie

Kreacje na eleganckie przyjęcia wcale nie muszą być nudne! I choć to czerń jest najelegantszym kolorem, dla Iwony bardzo dobrym pomysłem będzie barwny strój. Lula postawiła na turkus, fiolet i granat - najmodniejsze kolory sezonu! Sukienkę, która doskonale podkreśli figurę jurorki, wzbogacono o fikuśne dodatki - zabawne kolczyki i turkusową kopertówkę. A na deser cieniowane buty na bardzo wysokich obcasach, które będą stanowić kontrast dla żywych barw sukienki i dodatków.

ubraniaubrania ubrania Sukienka: Monsoon , ok. 658 zł; kolczyki: Murrina Veneziana, www.deluxury.pl, 769 zł; torebka: H&M, 59,90 zł; buty: www.deezee.pl , 99 zł.

Agata Wypych

Zobacz także:

Lula ubiera Gosię Andrzejewicz

Katie Price - od seksbomby do damy?

Britney śliczna i seksowna!

Więcej o: