Wyglądaj jak Weronika Rosati

Lula pokaże Ci, jak ubrać się w stylu znanej aktorki!

Weronika Rosati swoją karierę zaczynała w serialu "Klasa na obcasach" , jednak uznanie przyniosła jej rola Dżemmy w serialu "Pitbull" . Niestety aktorka nie ma łatwego życia. Jako córka znanych osób (tata jest dyplomatą, mama - projektantką mody) stale musi odpierać ataki tabloidów, sugerujących, że udało jej się zrobić karierę dzięki znanemu nazwisku . Lula ma nadzieję, że w swojej następnej roli Weronika pokaże swój talent i tym samym zamknie usta wszystkim niedowiarkom.

Gwiazdka lubi wygodne ubrania , w których czuje się komfortowo. Jej garderoba bardzo przypadła Luli do gustu, również ze względu na uniwersalizm - ciuchy, które wybiera aktorka są dobre na wyjście do kina, spacer czy zakupy z koleżankami, a jednocześnie łączą w sobie najnowsze trendy .

Jeśli Ty też lubisz wygodne ubrania, Lula proponuje Ci zestaw w stylu Weroniki: Ubierz się jak Weronika RosatiUbierz się jak Weronika Rosati Ubierz się jak Weronika Rosati T-shirt: H&M , 19,90 zł Spodnie: Troll , 139,90 zł Sweter: H&M, ok. 98 zł Opaska do włosów: Bijou Brigitte , ok. 16 zł Balerinki: H&M, ok. 32 zł

Agata Wypych

Zobacz także:

Jessica Simpson lansuje długie sukienki

Ray-Bany Sienny Miller

Więcej o: