Gwiazdy i bielizna

Wiele sław korzysta z zainteresowania wykorzystaniem ich wizerunku przez firmy bieliźniarskie, niektóre postanawiają też same projektować. To okazja nie tylko do zarobku, ale także pochwalenia się swoim pięknym ciałem przed całym światem. Lula prezentuje kilka takich inwestycji, które przyniosły jeszcze większy rozgłos głównym bohaterkom.

Katie "Jordan" Price

fot. pr photosfot. pr photos fot. pr photos

Ta kolekcja bielizny stała się popularna przede wszystkim dzięki kontrowersyjnej sesji zdjęciowej z imprezy promocyjnej. Katie pozowała wśród innych "biuściastych", ale już nie tak szczupłych jak ona... Wiele osób poczuło się urażonych, jednak efekt pociągnął ze sobą jeden duży plus - rozgłos na cały świat.

fot. Gareth CattermoleGetty Images/astnewsfot. Gareth CattermoleGetty Images/astnews fot. Gareth CattermoleGetty Images/astnews

Omena Mensah

www.corin.pl 2www.corin.pl 2 www.corin.pl 2

Omena podpisała kontrakt z firmą bieiźniarską Corin . Piękna, egzotyczna uroda dziennikarki sprawdziła się idealnie w tym przedsięwzięciu. Efektem jest kilka pięknych zdjęć w strojach kąpielowych i bieliźnie oraz niemały zysk dla obu stron.

www.corin.pl www.corin.pl  www.corin.pl

Kate Moss

Fot. Nick Knight - www.agentprovocateur.com 1Fot. Nick Knight - www.agentprovocateur.com 1 Fot. Nick Knight - www.agentprovocateur.com 1Fot. Nick Knight - www.agentprovocateur.com 1

Kate Moss to chodząca legenda. Zdaje się, że jej gwiazda nigdy nie przeminie. Mimo afer narkotykowych nadal inwestuje w nią mnóstwo firm. Ostatnio pozowała dla firmy Agent Provocateur , z resztą nie pierwszy raz.

Fot. Nick Knight - www.agentprovocateur.com Fot. Nick Knight - www.agentprovocateur.com  Fot. Nick Knight - www.agentprovocateur.com

Sesja jest nieziemska . Nie dość, że z jedną z największych modelek świata, to zrobiona w niebywale nowatorskim stylu. Wszystkie zdjęcia uległy ciekawym przeróbkom i mają nietypowy charakter . Do tego Kate w ślubnej bieliźnie i sukces murowany.

Fot. Nick Knight - www.agentprovocateur.com Fot. Nick Knight - www.agentprovocateur.com  Fot. Nick Knight - www.agentprovocateur.com

Kasia Cichopek

Kasia CichopekKasia Cichopek Kasia Cichopek

Bohaterka serialu "M jak miłość" jest jedną z najlepiej radzących sobie w polskim showbuisnessie gwiazd. Jedną z jej dobrze podjętych decyzji była współpraca z firmą bieiźniarską Samanta . Nie dość, że nieźle na tym zarobiła, to cudowne zdjęcia podbiły męskie serca i udowodniły rozkwit urody aktorki .

Kasia CichopekKasia Cichopek Kasia Cichopek

Heidi Klum

Heidi Klum to jedna z najlepiej zarabiających modelek tych czasów. Żona Seala i szczęśliwa matka, czego po sylwetce nie widać... Heidi znana jest przede wszystkim z bycia Aniołkiem Victoria's Secret . Ten kontrakt daje jej rocznie niebagatelne sumy, a niebywale piękne kreacje z pokazów czynią z niej prawdziwie anielską postać świata mody.

Doda

Doda (fot. MD/Forum)Doda (fot. MD/Forum) Doda (fot. MD/Forum)

Na stronie internetowej "jedynej polskiej Królowej" pojawił się niedawno sklep, w którym można znaleźć dolną część garderoby w kilku wersjach kolorystycznych i z różnymi, dwuznacznymi nadrukami . Widać fani Doroty poza koszulkami z bananem muszą mieć i pod spodniami coś na wzór idolki... Ceny niemałe jak na standardowy krój w bawełnie - od 49,90zł .

Anna Szulc

Zobacz także:

Gwiazdy bez majtek

Uczta dla zmysłów...

Etniczna bielizna New Yorker

Więcej o: