Lula ubiera Edytę Herbuś!

Lula postanowiła dokonać pewnych zmian w wizerunku znanej tancerki...

Edyta Herbuś jest niewątpliwie piękną i zdeterminowaną dziewczyną, jednak tego drugiego nie starcza jej, by podkreślić swoją urodę. Może gdyby zadbała o prawdziwie gwiazdorski wizerunek , sypałyby się poważniejsze oferty niż występ w średniej jakości serialu.

Edyta Herbuś fot. RN/ForumEdyta Herbuś fot. RN/Forum Edyta Herbuś fot. RN/Forum

Edyta, choć stała się bardzo rozpoznawalna, co za tym idzie jest osobą publiczną , nie stara się wyróżnić z tłumu ubranych w sklepach sieciowych nastolatek. Lula rozumie oszczędność i zaradność, w końcu Polska to nie Hollywood, ale kilka dodatków od topowych projektantów na pewno zaowocowałoby rozgłosem i szacunkiem.

Niżej propozycje, które łączą przeróżne ceny i dobrą jakość:

Lula ubiera Edytę Herbuś Lula ubiera Edytę Herbuś  Lula ubiera Edytę Herbuś Jeansy Levi's: 209 zł, www.jeans-online.pl ; Sweterek Stella McCartney: 275 funtów, www.net-a-porter.com ; Sandały Bronx: 169 zł, www.butyk.pl ; Torba Anya Hindmarch: 635 funtów, www.net-a-porter.com.

Lula ubiera Edytę Herbuś Lula ubiera Edytę Herbuś  Lula ubiera Edytę Herbuś Sukienka Burberry Prorsum: 1495 funtów, www.net-a-porter.com; Szpilki Jimmy Choo: 575 euro, www.net-a-porter.com; Torebka Roberto Cavalli: 940 euro, www.net-a-porter.com; Kolczyki Alex Monroe: 343,42 euro, www.net-a-porter.com.

Anna Szulc

Zobacz także:

Lula ubiera Jolę Rutowicz

Która gwiazda ma tak bujne kształty?

Moda czy wygoda: co wybierasz?

Więcej o: