Jesienne obiekty pożądania...

...czyli dodatki, które kocha każda dziewczyna!

W tym sezonie obowiązują paski szerokie i usztywniane , najlepiej na widoku, jako element narzucony na samą górę, tak by każdy go dostrzegł. Z kokardami i klamerkami, najlepiej o mocnych, wyrazistych kolorach, podkreślający nasze atuty.

Doda fot. East NewsDoda fot. East News Doda fot. East News

StradivariusStradivarius Stradivarius Pasek, Stradivarius.

Galeria EstiloGaleria Estilo Galeria Estilo Pasek, Galeria Estilo , 49,90 zł.

Jeśli chodzi o torebki , które przechodzą tak częste zmiany w trendach - od dużych toreb do kopertówek, to w tym sezonie noś co chcesz! Pełna swoboda . Na randkę weź malutką bagietkę, do szkoły usztywniany kufer.

OrsayOrsay Orsay Kopertówka Orsay, 49,90 zł.

I oczywiście ostatni element, który niewątpliwie większość z nas kocha najbardziej - buty ! Na obcasie, szpilce czy na płaskiej podeszwie. Koniecznie muszą jednak być sznurowane , z rzemykami lub wstążkami, a na końcu oczywiście zgrabna kokardka. Najmodniejsze są tzw. oksfordki ! TamarisTamaris Tamaris Oksfordki, Tamaris, 239,90 zł. shoprumor.comshoprumor.com shoprumor.com Rumor - 41,50 dol. USA, czyli ok. 90 zł.

Na koniec pamiętajmy o jednym: moda jest po to, żeby się nią bawić, a nie ślepo podążać za trendymi. Dlatego noś tylko to, co Ci się podoba!

meryl

Zobacz także:

Pisz na Luli i PROMUJ swój talent!

Pokolorować jesienną szarość!

Jak dobrać szminkę?

Najmodniejsze skórzane kurtki!

Więcej o: