Lula ubiera Ewę Sonnet

Czy gwiazdka, której znakiem firmowym są kiczowate stylizacje, może wyglądać pięknie i jednocześnie seksownie?

Ewa Sonnet to gwiazdka, o której upadek modlą się chyba wszystkie mamy małych dzieci. Ewa jest piosenkarką, aspirującą do wielkiej muzycznej kariery. Znana jest jednak przede wszystkim ze swoich ogromnych piersi - była między innymi fotomodelką topless ...

Ewa Sonnet (fot. Oficjalna strona artystki; Kapif; Oficjalna strona artystki)Ewa Sonnet (fot. Oficjalna strona artystki; Kapif; Oficjalna strona artystki) Ewa Sonnet (fot. Oficjalna strona artystki; Kapif; Oficjalna strona artystki)

Lula postanowiła ubrać Ewę w przyzwoite i modne stroje z najwyższej półki - w takich ubraniach może i zrobiłaby karierę godną bytowania w telewizji zamiast zmuszać odpowiedzialne matki do przełączania kanału, gdy tylko jej dekolt pojawi się na ekranie...

Na dzień:

Uroczy i wesoły zestaw na cieplejsze dni; bez zbędnych lakierowań, cekinów, wycięć, dekoltów itp.

ciuszki na dzieńciuszki na dzień ciuszki na dzień Sukienka Paul & Joe: 320 funtów, www.net-a-porter.com ; Buty Fendi: 3689zł, www.deluxury.pl ; Torebka MiuMiu: 800 funtów, www.net-a-porter.com.

Na wieczór:

Coś kobiecego, lekkiego i eleganckiego - bezpiecznej długości spódnica i do kompletu top, który utrzyma zbyt obfity dar natury w ryzach.

ciuszki na wieczórciuszki na wieczór ciuszki na wieczór Top D&G: 3269zł, www.deluxury.pl; Buty Versace: 2669zł, www.deluxury.pl; Spódniczka D&G: 2889zł, www.deluxury.pl.

Anna Szulc

Zobacz także:

Lula ubiera Jolę Rutowicz!

Nowa szafa Edyty Górniak?

Kupiłaś fajny kosmetyk? Napisz jego recenzję!

Więcej o: