Ubierz się w stylu Jennifer Lopez

Chcesz wyglądać jak latynoska ikona mody? Lula podpowiada, jak to zrobić!

Jennifer Lopez - urodzona w 1969 roku; najlepiej zarabiająca latynoamerykańska gwiazda. Która z nas nie chciałaby być na jej miejscu? Nieskazitelny wygląd, grube miliony na koncie wzmacniane, poza dochodami ze śpiewania i grania, projektowaniem zapachów, ubrań marki Sweetface oraz przede wszystkim gustownym promowaniem siebie .

Sukienka Jennifer Lopez to przykład na to, że róż może być niezwykle eleganckiSukienka Jennifer Lopez to przykład na to, że róż może być niezwykle elegancki AP/Peter Kramer

Jen w 2007 roku została uhonorowana tytułem "Ikony Stylu" przez magazyn "Us Weekly" - i słusznie. Jej garderobę kopiują kobiety z całego świata. Wizerunek pani Lopez z roku na rok staje się bardziej elegancki. Najczęściej zobaczyć ją można w wysmakowanych sukienkach od najlepszych projektantów przyozdobionych skromną, ale jakże drogą, złotą biżuterią obsypaną diamentami . Jako dodatki Lopez wybiera zawsze ultrakobiece kopertówki i szpilki. Warto wspomnieć, że mama dwójki bliźniąt ma zawsze piękny, delikatny makijaż i manicure oraz idealnie ułożone włosy w naturalnym odcieniu - ten drobny pedantyzm czyni ją jeszcze bardziej pożądaną przez masy.

Lula uważa branie przykładu z tak idealnie wystylizowanej gwiazdy za słuszne, dlatego postanowiła przedstawić Wam dwie podobne wersje zestawu, w którym pojawiła się na Fashion Group's 25th Annual Night of Stars .

Drożej:

Sukienka Jennifer Lopez to przykład na to, że róż może być niezwykle elegancki Torebka Roberto Cavalli: 990 euro, www.net-a-porter.com ; Buty Versace: 3 269,00 zł, www.deluxury.pl ; Sukienka T-Bags: 275 euro, www.net-a-porter.com; Kolczyki YES: 929 zł, www.yes.pl .

Taniej:

Sukienka Jennifer Lopez to przykład na to, że róż może być niezwykle elegancki Sukienka Mango: 279 zł, www.mangoshop.com ; Buty Blink: 135 zł, www.butyk.pl ; Kopertówka: 55 zł, www.ladne-torebki.info ; Kolczyki: 32 zł, www.hf-boutique.com .

Anna Szulc

Serwis Znam.to poleca: Biustonosz, który cieszy oko

Najpiękniejsza biżuteria jak z koronek!

Więcej o: