Dawid Woliński projektantem mebli?

Już dziś otwarty zostanie w Warszawie showroom "Mood" z luksusowymi włoskimi meblami i dodatkami. Z tej okazji projektant Dawid Woliński stworzył kolekcję akcesoriów sygnowaną "Dawid Woliński dla Mood".

Właścicielkami showroomu są znane warszawskie architektki wnętrz: Dorota Kuć i Karina Snuszka . Obie studiowały architekturę w kraju i we Włoszech.

W showroomie znajdować się będą najlepsze włoskie marki meblowe oraz wysokiej jakości dodatki. To jedyne miejsce w Polsce, które w swojej ofercie posiada akcesoria: Etro Home (marki dobrze nam znanej z wybiegów) i Ivano Redaelli .

Ostatnim pomysłem właścicielek jest wspieranie polskich projektantów i zachęcanie ich do tworzenia kolekcji akcesoriów wyposażenia wnętrz! Jako pierwszy do współpracy zaproszony został Dawid Woliński - jeden z najbardziej znanych polskich projektantów mody.

Woliński, po raz pierwszy w swojej karierze stworzył kolekcję akcesoriów wystroju wnętrz, które sygnowane są: "Dawid Woliński dla Mood" .

Lula jest bardzo ciekawa nie tylko tego, jaki będzie efekt tej współpracy, ale także tego, który projektantant mody jako kolejny sie na nią zdecyduje!

Więcej o: