Aniołki otworzyły nowy sklep VS!

2 grudnia na Lexington Avenue w Nowym Jorku odbyło się wielkie otwarcie nowego flagowego sklepu Victorias Secret Kto przeciął czerwoną wstęgę? Oczywiście przepiękne aniołki! GALERIA!

Na uroczystości pojawiły się Heidi Klum , Selita Ebanks , Marisa Miller , Alessandra Ambrosio i Doutzen Kroes . W czerwonych kreacjach i wysokich szpilkach wszystkie wyglądały pięknie . Jak zawsze! Lula nie może oderwać od nich oczu!

Sklep znajduje się w samym sercu Manhattanu . Jego wnętrze jest naprawdę wyjątkowe. Zostało zaprojektowane tak, aby dawać poczucie luksusu i zmysłowej elegancji. Utrzymane w typowej dla Victoria's Secret biało czarnej kolorystyce zawiera dużo odniesień do francuskiego stylu Art Deco z lat 30. i 40.

Aby podkreślić atmosferę luksusu, pod sufitem zawieszono kryształowe żyrandole.

Na ścianach zawisły natomiast czarno-białe zdjęcia pięknych aniołków. Czy mogło być inaczej? W końcu to one są tam najważniejsze !

Luli bardzo spodobała się krótka, czarna sukieneczka tuba, którą podczas świętowania otwarcia miała na sobie Heidi Klum . To idealna propozycja na nadchodzącego sylwestra! A jak Wy sądzicie?

Sklep Victoria's Secret na Lexington Avenue to kolejny obowiązkowy przystanek każdego, kto odwiedzi Nowy Jork.

Lula na pewno go nie ominie!

W galerii znajdziecie więcej zdjęć aniołków!

Zobacz także:

Aniołki zaczarowały Miami

Znam.to poleca: Lysanel Mat - skuteczna emulsja matująca

Więcej o: