Lula ubiera Kasię Burzyńską

Prezenterka MTV znana ze swojego niekonwencjonalnego stylu bycia, który ilustrują jej stroje. Niestety najczęściej idzie to w parze z totalnym kiczem nadającym się jedynie na maskaradę.

Lula nie mogła oprzeć się wybraniu przykładowych zestawów zupełnie odmiennych od tych, które nosi Kasia Burzyńska . Oto wynik bujnej wyobraźni Luli:

Na galę

Piękna, skromna sukienka, bez zbytnich udziwnień. Do tego bardzo modne ciężkie buty ze srebrnymi szpilkami, z którymi idealnie komponuje się kopertówka i równie masywne kolczyki. Wszystko znanej marki, co za tym idzie ultramodne, dobrej jakości i eleganckie.

Sukienka ISSA: 425,29 euro, www.net-a-porter.com ; Buty Giuseppe Zanotti: 465,15 euro, www.net-a-porter.com; Kopertówka Jimmy Choo: 795 euro, www.net-a-porter.com; Kolczyki W.Kruk: 99zł, www.wkruk.pl .

Do sklepu

Niestety prezenterka również w życiu codziennym widywana jest w niezbyt gustownych i przerysowanych zestawach, dlatego propozycja na okazje tego typu jest zupełnie prosta, jednak z bardzo ciekawym żółtym akcentem - kurtką rodem z wybiegu. Drugim i ostatnim elementem iście gwiazdorskim jest gruby, złoty łańcuch - jako jedyny dodatek biżuteryjny sprawdziłby się idealnie - nie byłby kiczowaty, a trendsetterski i przypominający o nietypowej posadzie Kasi.

Kurtka Pringle 1815: 389,54 euro, www.net-a-porter.com; Rurki Mango: 169zł, www.mangoshop.com ; Sweterek TopSecret: 89,90zł, www.topsecret.pl ; Buty Bronx: 189zł, www.butyk.pl ; Torba Bata: 399zł, www.bata.pl ; Łańcuch YES: 5395zł, www.yes.pl .

Anna Szulc

Zobacz także:

Lula ubiera Justynę Steczkowską

Znajdź biżuterię dla siebie!

Czytaj w Znam.to: Skuteczny krem redukujący cienie pod oczami

Więcej o: