Pamela twarzą Vivienne Westwood

Kto by przypuszczał? Pamela Anderson, uchodząca za symbol kiczu aktorka i była playmate, została nową twarzą kolekcji Vivienne Westwood!

Choć aktorka najlepiej znana z roli w serialu "Słoneczny patrol" nie dostaje ostatnio interesujących propozycji filmowych (właśnie kręci reality show), to pojawiła się dla niej szansa na wyjście z cienia. Koło ratunkowe rzuciła jej projektantka Vivienne Westwood . Wybrała Pamelę na twarz kolekcji wiosna/lato 2009 .

Pamela Anderson na pokazie Vivienne Westwood w LondyniePamela Anderson na pokazie Vivienne Westwood w Londynie AP/AKIRA SUEMORI

Brytyjska projektantka zwróciła uwagę na 41-letnią gwiazdę, gdy ta gościła na jej pokazie. Sam fakt, że aktorka pojawiła sie europejskich pokazach to zaskoczenie. Uwagę przykuła jednak nie ona sama, a raczej jej dużo odsłaniająca złota sukienka . Na prywatnej imprezie po swoim pokazie Vivienne Westwood nieoczekiwanie spytała Pamelę, czy ta nie chciałaby z nią współpracować.

Vivienne Westwood i Pamela AndersonVivienne Westwood i Pamela Anderson GETTY IMAGES/EAST NEWS/Dan Kitwood

Trudno sobie wyobrazić, że wielka moda upomniała się o tę nieco zapomnianą diwę. Pamela z pewnością nie wypadła by wiarygodnie w kampaniach marek takich jak Prada czy Ralph Lauren. Trzeba jednak pamiętać, że Vivienne Westwood to przecież znana skandalistka . Jej projekty są tak ekstrawaganckie, że nic już nas nie zdziwi. Nawet Pamela Andersson reklamująca kolekcję.

Zdjęcia do najnowszej kampanii wykonano nieopodal kalifornijskiej willi aktorki w Malibu . Już w lutym reklama pojawi się w światowych mediach.

Andrzej Grabarczuk

Lula czeka z niecierpliwością na efekty tej nieco egzotycznej współpracy!

Pamela Anderson w gumowych butach projektu Vivienne WestwoodPamela Anderson w gumowych butach projektu Vivienne Westwood SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Czytaj w Znam.to: Kremowo-czekoladowy suflet do ciała

Więcej o: