Lula ubiera Mary Kate Olsen

Jak zmienić niechlujny wygląd jednej z sióstr Olsen?

Bliźniaczki Olsen mają odmienne style. Można powiedzieć, że Mary-Kate jest czarną owcą w tej rodzinie. Znana jest z niezadbanego wyglądu. Być może to tylko stylizacja, gdyż jest propagatorką stylu boho-chic , ale nie da się ukryć, że bardzo często wygląda po prostu źle. Postanowiliśmy zastanowić się jak ta drobną blondynka wyglądałaby w innych ubraniach, które podkreśliły by jej figurę i nadały skórze zdrowy wygląd.

Kolorowo...

Mary-Katy zapewne wyglądałaby niezwykle świeżo w tym zestawieniu. Słodka, radosna sukienka w połączeniu z zabójczo wysokimi szpilkami na pewno dodałyby jej wiele uroku. Zabawne okulary i wisiorek pokazałyby, że gwiazdka lubi i umie się bawić modą.

Sukienka, Top Shop, 117 zł, www.topshop.com; Szpilki, Top Shop, 282 zł, www.topshop.com; Okulary, Top Shop, 70 zł, www.topshop.com; Naszyjnik, Top Shop, 84 zł, www.topshop.com ;

Elegancko...

Drugi zestaw jest bardziej zwyczajny. Znając upodobania Mary-Kate nie proponujemy czarnej, czy szarej kreacji, gdyż chcemy zaproponować coś zupełnie odmiennego. Znów postawiłyśmy na kolor tym razem pomarańczowy , podkreślony białymi dodatkami.

Bluzka, Top Shop, 150 zł, www.topshop.com; Spodnie, Top Shop, 188 zł, www.topshop.com; Torba, Miu Miu, 117,5 zł, www.net-a-porter.com ; Szpilki, Top Shop, 210 zł, www.topshop.com ;

Wyobrażacie sobie Mary-Kate w tych ubraniach? Jaką ją wolicie: w powyciąganych ubraniach z potarganymi włosami (ale rzucającą się w oczy) czy w naszych kobiecych propozycjach?

Kaw

Czytaj w Znam.to: Dax Cosmetics, Baza wygładzająca - gładź szpachlowa do twarzy?

Więcej o: