Zapytaj stylistkę: wiosna należy do pasteli!

Delikatne, cukierkowe odcienie wprowadzą nas w nowy sezon!

Wielu topowych projektantów zakochało się w delikatnych, bardzo kobiecych barwach. U Fendi fioletowa jest kultowa torebka "B" (1340 dolarów, Net-a-porter ) , u Preen szarawary są w tym sezonie pastelowo-różowe (619,65 dolarów, Net-a-porter ) , Donna Karan zaprojektowała sukienkę, która jest jak cukierek - zarówno dzięki słodkiemu kolorowi, jak i wielkiej, dziewczęcej kokardzie (1505 dolarów, Net-a-porter ) !

Lula musi przyznać, że najbardziej podoba jej się łączenie strojów w stonowanych barwach (szarość, brąz) z pastelowymi elementami. Na początek możesz wypróbować malutki akcent np. okulary przeciwsłoneczne (79 złotych, Mango ) , żeby potem wybrać buty (Sergio Rossi, 460 dolarów, Net-a-porter ) czy torebkę.

Innym, ciekawym sposobem na pastele jest łączenie ich z neonowymi barwami - taki zestaw na pewno zapewni Ci oryginalność.

Z pastelowymi kolorami świetnie komponują się wzory kwiatowe .

Projekt: Matthew WilliamsonProjekt: Matthew Williamson Fot. ImaxTree/Free

Pamiętaj jednak, że takie zestawienie może w efekcie okazać się zbyt banalne . A tego przede wszystkim trzeba w dzisiejszej modzie unikać. Dlatego Lula proponuje tej wiosny więcej odwagi . Czemu by nie zestawić skórzanej ramoneski z cukierkową sukieneczką w stylu babydoll ?

Zobacz także:

Wiosenne trendy w szafach gwiazd!

Czytaj w Znam.to: Nouba, podkład Hydrostress - nawilżenie i naturalny wygląd

Więcej o: