Szpilki wielofunkcyjne!

Klasyczne szpilki w cielistym kolorze to buty na każdą okazję! Nie tylko pasują do wszystkiego, ale też doprowadzają sylwetkę do ideału...

Szpilki w neutralnym , bladym kolorze to dodatek, który robi zawrotną karierę w ostatnich miesiącach. Choć na rynku istnieją już od dawna, gwiazdy dopiero teraz doceniają w pełni ich "właściwości"!

Neutralne szpilki pasują do każdego stroju: od codziennych dżinsów, przez koktajlową sukienkę w najbardziej zwariowanych kolorach , a kończąc na kreacji przeznaczonej na wielką galę. Już ten uniwersalizm jest doskonałą przesłanką do posiadania chociaż jednej pary we własnej szafie, jednak to nie koniec zalet tzw. nude shoes. Niezwykle istotny jest modelujący aspekt takich szpilek: optycznie wydłużają nogi jak żadne inne buty!

Jeśli chcesz zainwestować w szpilki większą sumę, możesz wybrać klasyczne buciki od Christiana Louboutina (645 dolarów , Neimanmarcus ; 575 dolarów, Barneys New York ). Pamiętaj, żeby wybierać zabudowane modele - peep toe są niezwykle śliczne, ale nie tak praktyczne jak klasyki! Ważny jest też obcas - zbyt wysoki może sprawiać kłopoty przy chodzeniu.

Jeśli jednak nie masz problemu z superwysokimi obcasami , a lubisz bardziej ekstrawaganckie rozwiązania, wybierz cieliste szpilki na platformie (widocznej, bądź pokrytej materiałem, z którego wykonane są buty)!

Bardzo ciekawe propozycje można też znaleźć wdużo tańszych, sieciowych sklepach! To doskonałe rozwiązanie - szczególnie teraz, kiedy trwają przeceny.\

Szpilki Aldo , cena przed wyprzedażą 60 funtów , teraz 49,95 funtów .

Zobacz także:

Najdziwniejsze buty gwiazd!

Czytaj w Znam.to:  P rzeciętniak wśród baz pod makijaż

Więcej o: