Cekiny ciągle błyszczą

Cekinowe ubrania i dodatki mogą być gustowne. Lula podpowiada, jak nie zbliżyć się do kiczu w cekinach!

Gwiazdy często pokazują się na wielkich galach w cekinach - ten połyskujący w świetle element doskonale sprawdza się na czerwonym dywanie . Zapewne też masz w szafie coś z cekinów i dobrze wiesz, że takie ciuszki i dodatki świetnie sprawdzają się na imprezach.

Jednak także na co dzień można nosić cekiny , które urozmaicą zwykły strój i dodadzą mu wyrazu. Ważny jest umiar i odpowiedni dobór garderoby.

Najlepiej sprawdzają się cekinowe dodatki - Lula wprost zakochała się w kokardzie z Topshop , którą można przypiąć na przykład do grubego swetra XXL .

Jeśli eksperymenty z bezpiecznymi akcesoriami masz już za sobą, zaszalej ! Supermodne ostatnio połyskujące legginsy , w wersji cekinowej nabierają odwagi!

Możesz też wypróbować cekiny w wersji soft . Kardigan czy sukienka tylko częściowo ozdobione błyszczącymi blaszkami są bezpieczne i bardzo twarzowe.

Na pierwszym zdjęciu: Srebrne cekinowe legginsy, Les Chiffoniers, Net-a-porter , 815 dolarów; Platformy na obcasie, Miu Miu, Net-a-porter, 950 dolarów; Sukienka-tunika, Topshop , 40 funtów; Cekinowa kokarda, Topshop, 2 funty.

Zobacz także:

Pastele przechodzą do ataku tej wiosny!

Modne ciuszki w sieci! Poszukaj na Świstak.pl

Czytaj w Znam.to: Błyszczyk dla fanek błysków i blasków

Więcej o: