Agyness najbardziej irytująca!

Pierwsze miesiące roku zawsze wiążą się z podsumowaniami. W mediach pojawiają się liczne rankingi - debiutów, sukcesów i porażek oraz najlepiej i najgorzej ubranych. Brytyjska telewizja BBC3 ogłosiła listę najbardziej irytujących gwiazd 2008 roku. Pierwsze miejsce zajęła Agyness Deyn!

Agyness, która naprawdę nazywa się Laura Hollins , szturmem podbiła świat mody. Jej charakterystyczna, króciutka fryzura i punkowy styl sprawiły, że wyróżnia się z tłumu modelek.

Rok 2008 zdecydowanie należał do niej. Zdobyła nagrodę British Fashion Award 2007 , wiosną 2008 została okrzyknięta najlepiej ubraną gwiazdą przez magazyn Tatler , wyprzedzając Kate Moss, a latem tego samego roku docenił ją magazyn Grazia . Trafiła też na naszą listę najlepiej ubranych gwiazd ubiegłego roku zajmując 9 miejsce. Wszystkie te osiągnięcia oraz jej życie prywatne było często komentowane w czasopismach modowych, a także brukowcach.

Nadmierne zainteresowanie mediów spowodowało, że brytyjczycy mają jej po prostu dość. Prezenter stacji BBC podczas rozmowy na temat Agyness powiedział:

Ona jest dosłownie wszędzie, nie można od niej uciec

Modelka pobiła w rankingu takie celebrities, jak Peaches Geldof, czy Kerry Katona.

Butnownicza Agyness nie przejmuje się nowym tytułem, co pokazała pojawiając się na imprezie z okazji premiery kolekcji LV Stephen Sprouse ze znaczkiem "Głosuj Agyness" ("Vote Agyness"). Małą czarną, połączyła z kolorową marynarką i limitowaną torebką LV. W tym barwnym zestawie wyglądała radośnie i świeżo.

Według fanów jej stylu, powinna się pojawiać w mediach codziennie, a według Was ?

Karolina Lewczuk

Więcej o: