Zadbaj o stopy!

Stopy to podstawa - w przenośnym i dosłownym rozumieniu! Dowiedz się, jak je pielęgnować!

Nie tylko latem , kiedy w odkrytych butach eksponujemy stopy, warto jest o nie dbać. Wypielęgnowane paznokcie i skóra stóp pozwolą Ci lepiej czuć się każdego dnia.

Na co dzień, po kąpieli pamiętaj, żeby zawsze dokładnie osuszać stopy , żeby zapobiec wdaniu się grzybicy. Po starannym osuszeniu, nakładaj krem do stóp , który spełni dwie funkcje : nawilży skórę i dzięki właściwościom antybakteryjnym zapobiegnie chorobom skóry.

Foot&Nail Cream, Scholl, 18,99 zł; Happy End, Bielenda, 6,15 zł; Foot Cream, Neutrgoena, 15,69 zł;Len Balsam do stóp, Eva Natura, 5,69 zł; wszystkie kremy znajdziesz w sklepie internetowym hipernet24 .

Kolejnym elementem pielęgnacji paznokci jest pedicure . Najlepiej korzystać z pomocy profesjonalnej pedikiurzystki, która wykona peeeling skóry i nada paznokciom odpowiedni kształt , który pozwoli Ci uniknąć bolesnego problemu, jakim są wrastające paznokcie. Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na częste wizyty u specjalistki, naucz się wykonywać pedicure sama ( przeczytaj przewodnik Luli Look )

Czytaj w Znam.to: Zmień skórę na wiosnę

Więcej o: