Gwiazdy na wakacjach

Choć do letnich miesięcy pozostało jeszcze trochę czasu, niektóre gwiazdy już postanowiły wyjechać! Postanowiłyśmy sprawdzić, gdzie gwiazdy spędzają urlop!

Nie samą pracą człowiek żyje! Doskonale wiedzą o tym gwiazdy, które, mając zajęty grafik na kilka miesięcy w przód, z trudem znajdują czas, by wyjechać na wakacje. Gdy jednak znajdą wolną chwilę, pakują walizki i wyjeżdżają! No właśnie, dokąd ?

Ashley Tisdale

NATIONAL PHOTO GROUP/National Photo Group

Gwiazdka Disneya, znana z serii "High School Musical" , niedawno odbyła podroż po Europie, gdzie w ciągu ośmiu dni odwiedziła kilka krajów. Zaprzyjaźniony portal Kotek.pl sugeruje, że aktorka była także w Polsce, jednak gwiazdka nie zdradziła jakie kraje Starego Kontynentu zwiedziła. Prosto z Europy Ashley udała się na wakacje do Meksyku .

Paris Hilton

INSIGHT CELEBRITY/Insight Celebrity / Flynet Pictures

Choć Paris Hilton do zbyt zapracowanych osób nie należy, również ona wybrała się na wakacje! Razem ze swoim nowym chłopakiem (a podobno także przyszłym mężem!), Dougiem Reinhardtem, dziedziczka wybrała się na jedną z hawajskich wysp - Maui. Para odpoczywała na plaży, próbowała swoich sił w nurkowaniu , a także pozowała do zdjęć z papugą!

Paris Hilton nurkuje w specjalistycznym sprzęcieParis Hilton nurkuje w specjalistycznym sprzęcie STARSURF / SPLASH NEWS/EAST NEWS/starsurf / Splash News

Paris Hilton nurkuje w specjalistycznym sprzęcie STARSURF / SPLASH NEWS/EAST NEW/ Starsurf / Splash News

Paris Hilton nurkuje w specjalistycznym sprzęcieINSIGHT CELEBRITY/Insight Celebrity / Flynet Pictures

Amy Winehouse

Paris Hilton nurkuje w specjalistycznym sprzęcieBIGPICTURESPHOTO.COM/BIGPICTURESPHOTO.COM

Piosenkarka ostatnie dwa miesiące spędziła na gorących Karaibach , gdzie odpoczywała nie tylko od natrętnych paparazzi, ale również od dotychczasowego stylu życia. Wakacje pomogły gwieździe nie tylko w problemach z narkotykami i alkoholem, ale także zdrowotnych. Amy trochę przytyła i zaczęła bardziej dbać o siebie. Artystka zaczęła też myśleć nad piosenkami na swoją nową płytę, a także postanowiła kupić dom w St. Lucia!

Rihanna

Paris Hilton nurkuje w specjalistycznym sprzęcieDEAN/NATIONAL PHOTO GROUP/Dean

Piosenkarka po burzliwym rozstaniu z Chrisem Brownem postanowiła trochę odpocząć. Tuż po pobiciu, Riri wyjechała na rodzinny Barbados , by później udać się na wakacje do Meksyku. Gwiazda chciała odpocząć i ochłonąć przed rozprawą sądową. Oby tylko plotki o jej powrocie do rapera, okazały się zmyślone!

A gdzie Wy planujecie spędzić, zbliżającą się majówkę?

Agata Wypych

Zobacz, jak Paris Hilton odpoczywa w swoim domu w Malibu, kiedy nie ma czasu na wyjazd na "prawdziwe" wakacje!

Ty też możesz pojechać na Karaiby - za darmo!

Meksyk od podszewki!

Zobacz bajeczne miejsca, w których kręcono "Piratów z Karaibów"

Więcej o: