Matthew Williamson dla H&M - odsłona druga

Po ogromnym sukcesie limitowanej kolekcji dla H&M przyszedł czas na odsłonięcie, owianej tajemnicą, kontynuacji! Druga kolekcja pojawi się we wszystkich sklepach H&M już 14 maja. Zobaczcie, jak Matthew Williamson świętował inaugurację kolekcji w otoczeniu gwiazd!

Pokaz letniej kolekcji Matthew Williamson for H&M odbył się na statku zacumowanym u wybrzeży Nowego Jorku. Cała impreza została zorganizowana z rozmachem. Modowa feta zrobiła furorę wśród nowojorskich kreatorów stylu i trendów, oferując uczestnikom plażową atmosferę tropików . Wśród obsługi przebranej za marynarzy goście mogli poczuć się jak na wakacyjnym rejsie na Karaiby, na Kubę czy do Meksyku.

Imprezę uświetnił występ legendarnej Grace Jones , a wśród gości pojawili: Lucy Liu, Helena Christensen, Adrien Brody czy wreszcie, znana z zamiłowania do mody, Mary Kate Olsen .

Sama kolekcja zachwyciła, jak zawsze u Williamsona, bogatym wzornictwem i bajeczną kolorystyką. Sukces limitowanej kolekcji pozwala przypuszczać, że druga, letnia kolekcja będzie wielkim sprzedażowym hitem . A co o współpracy z H&M sądzi sam projektant?

Praca z H&M była cudownym doświadczeniem. Światowa premiera w Nowym Jorku była spektakularnym wydarzeniem. Cudownie było zobaczyć tylu przyjaciół ze świata mody ciekawych tej kolekcji. Modelki były piękne, a prawdziwą przyjemnością była obecność Grace Jones, która wystąpiła dla mnie i moich przyjaciół. Mam nadzieję, że wszyscy są równie podekscytowani kolekcją, która pojawi się na całym świecie 14 maja i po raz pierwszy jej częścią będzie również linia męska." powiedział Matthew Williamson

Zobacz pierwszą odsłonę kolekcji i wywiad z mistrzem - WIDEO

Zobacz perełki limitowanej kolekcji Matthew Williamsona dla H&M

Czytaj w Znam.to: Doskonały korektor na wszelkie niedoskonałości

Więcej o: