Ambasadorki marki: Keira Knightley

Brytyjska gwiazda, uchodząca za jedną z najpiękniejszych kobiet świata, ma ulubioną markę, z którą, oprócz kreacji na czerwony dywan, łączy również lukratywny kontrakt. Keira jest twarzą jednego z zapachów marki...

...Chanel !

Keira jako twarz perfum "Coco Mademoiselle" zastąpiła na tym miejscu Kate Moss.

Aktorka pojawiła się na pokazie jej nowego filmu "Księżna" w czarnej sukience z florystycznymi ozdobami w talii i na ramionach. Naszym zdaniem ta kreacja doskonale pasuje do aktorki, sprawiając, że jej kształty wydają się być pełniejsze niż są w rzeczywistości.

Na premierę filmu "The Edge of Love" w Edynburgu, aktorka założyła beżowy kombinezon i czarną marynarkę ozdobioną cekinami, pochodzące z kolekcji na 2009 rok.

W 2007 roku na festiwalu w Wenecji aktorka pojawiła się w prostej, granatowo-białej sukni z kolekcji na rok 2008. Naszym zdaniem, gwiazda wygląda w niej naprawdę świetnie!

Suknie od Chanel są projektowane z myślą o brytyjskiej aktorce! Keira wygląda w nich zjawiskowo! Oby kolejne projekty Karla Lagerfelda (dyrektora artystycznego Chanel) wyglądały tak doskonale na aktorce!

A według Was w której kreacji aktorka wygląda najlepiej?

Agata Wypych

Czytaj w Znam.to: Pachnące błoto w domowym SPA

Więcej o: