Niski budżet: strój na co dzień

Mamy do wydania 450 zł na całą stylizację. Jak skompletować ciekawy strój, by zmieścić się w takim budżecie?

Łączny koszt naszej stylizacji wyniósł 421zł . Najwięcej kosztowały spodnie, ale one mogą być podstawą również do innych strojów. Najmniej wydaliśmy na dodatki , na których zresztą można była najbardziej zaoszczędzić.

Bazowym elementem naszego stroju jest beżowy kardigan Top Shop za 88 zł . W przyszłości będzie nam mógł posłużyć za rozpinany sweter do innych topów. Ciekawym dodatkiem byłaby brązowa apaszka , którą pewnie każda z nas ma w szafie, a na pewno łatwo można ją dostać w sklepach z używaną odzieżą.

Buty to balerinki w cętki z H&M za 43zł . Jak widać buty są bardzo tanie, tańsze od bluzki i spodni. Buty są proste w kroju, za to materiał jest dość charakterystyczny, stanowić więc będą najbardziej przykuwającą wzrok część stylizacji. Kardigan, Top Shop, 88zł, www.topshop.com, Buty, H&M, 43zł, www.hm.shop.com.

Szare, przecierane dżinsy z Top Shop za 196 zł doskonale skomponują z resztą stroju. Dzięki neutralnemu krojowi i kolorowi spodnie będą pasować do większości topów, dlatego warte są swojej ceny. Dobrze skrojone dżinsy to podstawa! Spodnie, Top Shop, 196zł, www.topshop.com.

Dodatki są niezbędne. Brązowe okulary z H&M (za 21zł ), do tego mała brązowa torebka z długim sznurkiem (również z H&M za 74 zł ) dodadzą całości wyrazu. Okulary, H&M, 21zł, www.hm.shop.com, Torebka, H&M, 74zł, www.hm.shop.com.

Kaw

Więcej o: