Kate Moss napisze autobiografię

Wygląda na to, że już niedługo dowiemy się więcej o życiu znanej ze skandali i imprezowego trybu życia modelki. 35-letnia Kate Moss postanowiła napisać autobiografię!

Kate Moss to ikona wśród modelek. Mimo, że już dawno przekroczyła trzydziestkę, a jej ciało jest wyniszczone ciągłym imprezowaniem wciąż pojawia się w sesjach i kampaniach reklamowych.

Kate Moss w kampanii Just Cavalli (Źródło: thefashionspot.com)Kate Moss w kampanii Just Cavalli (Źródło: thefashionspot.com) Kate Moss w kampanii Just Cavalli (Źródło: thefashionspot.com)

Wielu z niecierpliwością czeka na jej autobiografię. Książka zostanie opublikowana przez wydawnictwo Richarda Bransona - Virgin Books i można przypuszczać, że podobnie jak ubrania czy perfumy sygnowane nazwiskiem Kate stanie się bestsellerem . Pojawiły się nawet plotki, że powstanie kilka części. Umowa na pierwszy tom opiewa na bagatela milion funtów!

Sam Branson, który zna Moss niemal od początku jej kariery, spodziewa się ekscytującej lektury. W końcu Kate znana jest z hulaszczego trybu życia! W książce oprócz szczegółów dotyczących jej burzliwego związku z Petem Dohertym , można spodziewać się tak anegdot o innych sławach.

Kate Moss w klimacie vintageKate Moss w klimacie vintage Kate Moss fot. East News

Pomysł napisania autobiografii pojawił się już w 2006 roku, jednak sprawa przycichła, gdy wybuchł kokainowy skandal . Kate wróżono upadek, ona jednak dała radę wrócić na szczyt. Jak się jej to udało? Już niedługo opowie o tym sama.

Może rację mają ci, którzy twierdzą, że to ostatnia supermodelka .

Karolina Weber

Więcej o: