Marion Cotillard jako Lady Noire

Reklamy luksusowych produktów stają się małymi dziełami sztuki. Zdobywczyni Oskara, Marion Cotillard wystąpiła w krótkim filmie fabularnym, reklamującym najnowszą wersję legendarnej torebki Christiana Diora - Lady Dior.

Najpierw w magazynach pojawiły się reklamy, w których aktorkach pozowała na tle panoramy Paryża . Całość wyglądała niesamowicie, a Marion ubrana w czarna sukienkę i wysokie obcasy z najnowszej kolekcji Johna Galliano, prezentowała się niezwykle szykownie. Zdjęcia autorstwa Petera Lindbergha w sposób magiczny uwieczniły zarówno aktorkę, jak i skórzaną torebkę.

Dior postanowił promować swoje produkty nie tylko za pomocą fotografii, ale także filmu. Wysokobudżetowy, krótki obraz reżysera Olivera Dahana , odpowiedzialnego za powstanie filmu "Niczego nie żałuję" ( biografia Edith Piaf, z Marion Cotillard w roli głównej) to opowieść utrzymana w klimacie filmów gangsterskich z lat czterdziestych. Tytułowa Lady Noire musi uwolnić mężczyznę o imieniu James, który związany czeka w pokoju. Aktorka biega po paryskich ulicach w 12-centymetrowych platformach Diora z niebywałą gracją, dzierżąc w dłoniach małą, czarną torebkę. W filmie pojawiają się także inne gadżety z linii Noire - jest etui na klucze, wizytownik, portfel. Nie zabrakło także ubrań z najnowszej kolekcji. Cały film, jaki i materiał zza kulis znajdziecie na stronie domu mody Dior .

Dior Lady Noir - Marion Cotillard

Obraz ten jest pierwszą częścią cyklu, na który składać będą się cztery krótkie historie, pod wspólnym tytułem "Jedna kobiety, cztery miasta, jedna torebka Lady Dior".

"Lady Noire" to kolejny krótkometrażowy film, reklamujący luksusowe produkty. Widzowie mięli już okazję obejrzeć Nicole Kidman czy Audrey Tautou reklamujące kultowe perfumy No.5 Chanel .

Dagmara Łacny

Więcej o: