Kampanie Dolce i Gabbana na jesień 2009

W sieci pojawiły się już wszystkie zdjęcia reklamowe z kampanii na jesień/zimę 2009/2010 dwóch linii włoskiego duetu: D&G, Dolce & Gabbana.

Domenico Dolce i Stefano Gabbana nie każą czekać fanom marki na swoje reklamy tak, jak np. Gucci . Opublikowali je wszystkie na stronie firmy.

Zdjęcia do kampanii męskiej i damskiej linii Dolce & Gabbana zrobił fotograf Steven Klein . Mariacarla Boscono, Edita Vilkeviciute, Heidi Mount bawią się w kasynie , a Jesus Luz, David Gandy, Noah Mills, Adam Senn, Julienne Quevenne i Eva Herzigova zostali sfotografowani w Gleason's Gym w Brooklynie, gdzie trenowali Mohammad Ali i Mike Tyson.

kampanie jesień/zima 2009/2010kampanie jesień/zima 2009/2010 www.dolcegabbana.com

Tradycyjnie już kampanie męskiej i damskiej linii D&G zostały połączone. Zdjęcia zrobił Mario Testino . Katie Fogarty, Sara Blomqvist, Stephanie Rad, Hanna Rundolf, and Ragnhild Jevne, Danny Schwarz, Govan Baird, Jakob Hybholt wyglądają jak młodzi arystokraci . Ozdobne wnętrza idealnie pasują do równie bogato zdobionych strojów.

Kampanie obu marek różnią się klimatem, kompozycją i pomysłem. Mario Testino postawił na podkreślenie charakteru kolekcji, a Steven Klein stworzył przykuwające wzrok scenki.

kampanie jesień/zima 2009/2010kampanie jesień/zima 2009/2010 www.dolcegabbana.com

Więcej o: