Idealny kostium kąpielowy - figura chłopięca

"Moda" na bardzo chude modelki sprawia, że chłopięca sylwetka staje się coraz bardziej popularna. Jednak na plaży pełniejsze kształty prezentują się bardziej atrakcyjnie. Czy wiesz, jak optycznie dodać sobie kobiecych kształtów? Prezentujemy kostiumy idealne dla Ciebie!

Chłopięca sylwetka nazywana jest także literą "I" lub ogórkiem. Jej posiadaczkami są modelki Agyness Deyn czy Kate Moss , a także aktorka Keira Knightley i Paris Hilton . Cechami charakterystycznymi tej figury są małe piersi, brak wcięcia w talii, wąskie biodra i długie, zgrabne nogi. Chciałabyś wyglądać na plaży bardziej kobieco? Podpowiadamy kilka trików, które optycznie dodadzą Ci upragnionych kobiecych kształtów!

Uważasz, że jesteś płaska jak deska i w żadnym kostiumie nie wyglądasz korzystnie? Nieprawda! W sklepach rozejrzyj się za kolorowymi bikini w poziome paski, duże wzory lub z ozdobami przy dekolcie. Unikaj ciemnych kolorów, które dodatkowo pomniejszają to, co chciałabyś wyeksponować.

W tworzeniu talii niezwykle pomocne będą jednoczęściowe kostiumy wycięte po bokach - w te wakacje są znów na topie! Opalacze o sportowym kroju z kolorowymi wstawkami po bokach również sprawią wrażenie, jakbyś była posiadaczką talii osy! Biodra z łatwością poszerzysz za pomocą wiązanych po bokach majtek. Z pomocą przyjdą również duże nadruki i wszelkie ozdoby - kokardy czy troczki. Zawsze wybieraj kostiumy w jasnych, krzykliwych kolorach - zwracają uwagę i powiększają dany obszar ciała!

Od lewego górnego rogu: w paski H&M, góra i dół po 34,90 zł; jednoczęściowy H&M, 79,90 zł; w groszki Banana Moon, 248 zł; w kwiaty H&M, góra - 29,90 zł, dół - 19,90 zł; turkusowa góra River Island, ok. 75 zł; żółty dół River Island, ok. 50 zł

Agata Wypych

Kostium kąpielowy dla gruszki!

Idealny kostium dla kobiet o figurze jabłka!

Kostium kąpielowy dla klepsydry!

Więcej o: