Karl Lagerfeld fotografuje

Są "it bags", "it girls" a teraz także "it photographers". Jednym z nich jest Karl Lagerfeld.

Od dłuższego czasu było wiadomo, że Karl Lagerfeld zajmuje się fotografią. Zdjęcia do najnowszego lookbook'u Maison Michel pokazują jego klasę, a ilość sław, które wzięły udział w sesji świadczy o sile przyciągania jaką ma projektant. Lou Doillon , Erin Wasson, Sasha Pivovarova , Heidi Mount, Milla Jovovich , Olivier Zahm, Olivier Theyskens , Sean Lennon i Lara Stone promują linię ready-to-wear Maison Michel na jesień/zimę 2009/2010 .

Dyrektorem artystycznym Maison Michel jest Laetitia Crahay , która jest też szefową działu akcesoriów w Chanel. Laetita miała świetny pomysł, by sesję na nowy sezon zrobił Karl, ponieważ efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Czarno-białe zdjęcia są niezwykle klimatyczne i idealnie odzwierciedlają elegancję projektanta. Karl Lagerfeld jest perfekcjonistą . Wszystko co robi jest na jak najwyższym poziomie i taka jest też ta sesja.

Olivier Zahm i Lara StoneOlivier Zahm i Lara Stone www.michel-paris.com

Poniższe zdjęcie pochodzi z poprzedniej kampanii Maison Michel na wiosnę/lato 2009. Od razu widać, że nie zrobił go Karl Lagerfeld .

Maison Michel kampania wiosna/lato 2009Maison Michel kampania wiosna/lato 2009 www.michel-paris.com

Więcej o: