Jennifer Lopez skończyła 40 lat!

Świętowanie urodzin gwiazdy trwało dwa dni! Jen wyglądała olśniewająco przez cały czas, a żeby nie znudzić gościć często się przebierała!

Jennifer zaczęła świętować w piątek 24 lipca. Przyjaciele z planu jej najnowszego filmu "The Back-Up Plan" zrobili jubilatce niespodziankę. Gwiazda musiała zdmuchnąć świeczki z ogromnego tortu z podobizną ... samej Jennifer!

Tego samego dnia odbyła się kameralna kolacja dla najbliższych, którą zorganizował mąż Jennifer Marc Anthony. Przyjęcie odbyło się w hotelu Griffou w Nowym Jorku. Pani Lopez wyglądała seksownie, ale wciąż elegancko w srebrnej sukni projektu Roberto Cavalliego.

W sobotę odbyła się największa z imprez na cześć Jennifer! Jej mąż przygotował wielkie przyjęcie-niespodziankę. Na ekstrawaganckiej imprezie w Edison Ballroom w Nowym Jorku pojawili się sławni przyjaciele Jennifer, a wśród nich Liza Minelli czy Ricky Martin. Jennifer wyglądała zjawiskowo w białej sukni ze złotymi zdobieniami z letniej kolekcji Robert Cavalli . Wzruszona niespodzianką wydawała się bardzo szczęśliwa!

COLOURPRESS/Forum

Zobacz, co działo się tuż przed rozpoczęciem przyjęcia!

Czytaj w Znam.to: Śliczny zapach czekoladowego szamponu do włosów

Więcej o: