Gładkie i mocne włosy w 10 dni?

Preparaty z linii Pantene - Intensywna Regeneracja mają za zadanie nawilżyć i zregenerować włosy, zniszczone przez farbowanie lub zabiegi stylizacyjne (prostowanie itp.). Według producenta, wyraźna poprawa ma nastąpić po 10 dniach.

Rezultaty widoczne "gołym okiem"

Jak zapewnia producent Pantene, w zaledwie 10 dni kondycja włosów ulegnie wyraźnej poprawie.

Dzięki składnikom odżywczym, zawartym w systemie szamponu i odżywki, włosy staną się bardziej odporne na uszkodzenia spowodowane szczotkowaniem lub niewłaściwą stylizacją, co sprawi, że będą widocznie mocniejsze - gładsze i bardziej lśniące. W wyniku kuracji, włosy powinny zdecydowanie mniej się puszyć i elektryzować, a fryzura być bardziej się podatną na układanie.

10 dni z Pantene: Podejmij wyzwanie

Według producenta, regularne stosowanie szamponu i odżywki Pantene z formułą Amino-S, pomaga odbudować strukturę włosów od cebulek aż po końce. 18 różnych, właściwie dobranych składników, zawartych w odżywkach Pantene, odżywia i dogłębnie nawilża włosy od wewnątrz, wygładzając ich powierzchnię, dzięki czemu stają się one bardziej podatne na układanie i lśnią niczym tafla lustra.

Substancje te, to m.in. - wnikające głębiej niż pozostałe elementy - prowitaminy, a także alkohole nasycone, zapewniające kremową konsystencję warstwy ochronnej, która odpowiada za utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia włosów i zapewnia wyrównanie powierzchni każdego z nich.

Jacek PiekarzewskiJacek Piekarzewski

Jacek Piekarzewski

1. Szampon Intensywna regeneracja 2w1, ok. 9,99 zł/150 ml; 2. Ekspresowa maska odnawiająca, ok. 16,99 zł/150 ml; 3. Odżywka bez spłukiwania, ok. 9,99 zł/150 ml; 4. Krem Odbudowujący, ok. 16,99 zł/150 ml

alat

Zaplecione wariacje: warkocze

Czytaj w Znam.to: Chroni włosy przed wysoką temperaturą

Więcej o: