Kolekcja torebek Paris Hilton

Paris Hilton to już marka, znana na całym świecie. Dziedziczka od kilku lat prowadzi niezwykle lukratywne interesy. Jakiś czas temu do linii perfum i doczepianych włosów dołączyły dodatki. Zobacz najnowszą kolekcję plażowych toreb sygnowanych nazwiskiem Hilton!

Dodatki projektowane przez pannę Hilton (i sztab zawodowych projektantów!) charakteryzują się dużą ilością zdobień i aplikacji. Można pokusić się o stwierdzenie, że ocierają się o kicz . Jednak ich popularność na całym świecie rośnie. Wiele dziewcząt chce móc poczuć się jak dziedziczka!

Paris Hilton promuje najnowszą linię sygnowanych własnych nazwiskiem torebParis Hilton promuje najnowszą linię sygnowanych własnych nazwiskiem toreb fot. East News

Każda dziewczyna powinna być pewna siebie. Moja wiara w siebie nigdy mnie nie opuszcza i pomogła mi odnieść sukces w interesach. Zdecydowała się nazwać kolekcję Confidence, ponieważ nosząc torebki z tej kolekcji, zawsze będziesz czuła się pewna siebie - tak o pomyśle na nazwę opowiada sama Paris Hilton.

Paris Hilton promuje najnowszą linię sygnowanych własnych nazwiskiem toreb

Czytaj w Znam.to: Wspaniały sypki cień do powiek AMC Pure Pigmen Eyeshadow

Więcej o: