Promocja: Depilator Philips z nasadką chłodzącą

 Tylko dziś Depilator PHILIPS Satinelle Ice Premium HP 6517/00 dostępny jest w cenie promocyjnej 329 zł. Zobacz ofertę na komukomu.pl.

Depilator z wbudowaną nasadką chłodząco - masującą

Doskonale gładkie nogi bez podrażnień. Sekret tkwi w nasadce lodowej , która koi ból towarzyszący depilacji. Ponadto PHILIPS Satinelle Ice Premium podczas pracy masuje Twoje ciało relaksującymi ultradźwiękami i nawilża aloesem, pozwalając zapomnieć o wszelkim dyskomforcie. Sama depilacja odbywa się przy pomocy hipoalergicznych tarcz ceramicznych opracowanych specjalnie dla kobiet o wrażliwej skórze. Tarcze zapewniają niezwykle szybkie i delikatne golenie pozostawiając gładką skórę nawet przez 4 tygodnie.

Ruchoma głowica idealnie dopasowuje się do kształtu ciała usuwając nawet najmniejsze włoski już za jednym pociągnięciem. Nie musisz czekać aż będą dłuższe żeby się ich pozbyć. Po każdej depilacji odrastające włoski są coraz rzadsze i bardziej miękkie. PHILIPS Satinelle Ice Premium jest bardzo prosty w obsłudze. Głowicę depilującą można umyć pod bieżącą wodą co zapewnia higieniczne i łatwe czyszczenie. Dzięki wydajnym akumulatorom skorzystasz z depilatora w dowolnym miejscu i czasie.

Zestaw wyposażony jest w dodatkową nasadkę do depilacji wrażliwych okolic bikini . Ogranicza ona liczbę aktywnych tarcz ceramicznych. Specjalna nakładka izolacyjna dołączona do zestawu zapewnia komfortowe trzymanie urządzenia i chroni dłonie przed zimnem. Na koniec rękawica do peelingu , która przy regularnym masowaniu zapobiega wrastaniu włosków pod skórę.

Zobacz ofertę promocyjną , która obowiązuje tylko dziś .

Co zrobić, gdy przesadziłaś z opalaniem?

Czytaj w Znam.to: Puzzle dla dużych dziewczynek - paleta do makijażu

Więcej o: