Czas na relaks: Masaż polinezyjski Ma-Uri

W ramach weekendowego cyklu "Czas na relaks" prezentujemy egzotyczny masaż relaksujący dla ducha i ciała.

Celem zabiegu jest głęboki relaks całego ciała.

Masaż Ma-uri wywodzi się z Polinezji , a związany jest z tradycją Huny (Huna: oznacza ukrytą wiedzę). Jej znawcy uważali, że głęboki relaks fizyczny i psychiczny może przywrócić sprawność, witalność oraz złagodzić dolegliwości ciała - bóle stawów, pleców i kręgosłupa. Ma-uri likwiduje przede wszystkim chroniczne napięcia mięśniowe związane ze stresem , ale pobudza też układ krążenia, reguluje ciśnienie tętnicze, usprawnia oddychanie, zwiększa przepływ limfy w tkankach, przez co mobilizuje komórki do odtruwania organizmu i oczyszczania z produktów przemiany materii.

Poprawia również pracę wegetatywnego układu nerwowego - łagodzi nerwice i stany neurotyczne, redukuje napięcia i stres. Przynosi efekty kosmetyczne : uelastycznienie skóry, redukcja cellulitu, ujędrnienie ciała i poprawę kolorytu skóry.

Masaż wykonuje się na całym ciele, głównie wewnętrzną stroną przedramion, przy użyciu ciepłego olejku . Szczególną uwagę masażysta poświęca kończynom dolnym i górnym oraz głowie, usuwając napięcia psychiczne i zwiększając elastyczność ruchową stawów i kręgów. Zabiegowi towarzyszy taniec , wykonywany przez masażystę, w rytm polinezyjskiej muzyki .

Dla kogo?

To zabieg przeznaczony dla osób odczuwających zmęczenie psychiczne i fizyczne, zestresowanych, zapracowanych. Stanowi wspaniałą odskocznię od codzienności, przynosząc błogi relaks.

Masaż Ma-Uri może być stosowany u każdego, bez względu na wiek i schorzenia.

Pozostawia na długo w pamięci cudowne doznania głębokiego relaksu i przywraca radość życia.

Cena : 165 zł

Masaż dostępny w wybranych Kosmetycznych Instytutach dr Irena Eris .

Zobacz:

Odtruwamy ciało: ziołowy detoks

Czytaj w Znam.to: Garnier czysta skóra 3w1 - żel + peeling + maseczka

Więcej o: