Małgosia Bela w reklamie Chanel

Chanel na jesień/zimę proponuje powrót do klasyki firmy - czerni, która idealnie sprawdza się w stroju, jak i makijażu. Twarzą linii Chanel Noirs Obscurs jest Małgorzata Bela.

W reklamie kosmetyków Chanel, po raz kolejny, wystąpiła Małgosia Bela , która w świecie modelingu ma już status weteranki . Choć ma 33 lata (urodziła się 6 czerwca 1976 roku w Krakowie) nadal występuje w kampaniach największych domów mody, a jej zdjęcia pojawiają się w najznakomitszych czasopismach modowych.

Modelka w reklamie kosmetyków z kolekcji Chanel Noirs Obscurs na jesień/zimę 2009/2010 wygląda oszałamiająco. Ciemne cienie idealnie podkreślają jej nieziemskie, zielone oczy. Paleta barw nawiązuje do klasycznej małej czarnej, która zrewolucjonizowała świat i modę. Gdy w 1926 roku w Vouge'u pojawiło się zdjęcie czarnej sukienki projektu Gabrielle (Coco) Chanel redaktorzy modowi nazwali ją odzieżową wersją Forda T , symbolu prostoty i uniwersalnego wyglądu. W nadchodzącym sezonie zawsze modna czerń zyskuje nowe miano i opanowuje nowe pola. Chanel , firma kojarząca się z tą klasyczną barwą, przygotowała kolekcję kosmetyków do makijażu w ciemnych kolorach. Czerń będzie więc królować nie tylko w szafie, ale i na kosmetycznej półce.

Małgosia Bela Chanel Noirs Obscurs Winter 2009Małgosia Bela Chanel Noirs Obscurs Winter 2009 glossy-kiss.blogspot.com

Trendy w makijażu jesień zima 2009/2010

Więcej o: