Co Polacy sądzą o kobiecych tatuażach?

Czy tatuaż ozdabia ciało kobiety czy też szpeci? Gdzie najlepiej wygląda? Warto go umieszczać w miejscu widocznym dla innych ludzi? Sprawdźmy to

Tatuaż na której części kobiecego ciała uznał(a)by Pan(i) za najbardziej seksowny?

Badania TNS OBOP dla Discovery Channel

W jesiennej ramówce Discovery Channel powraca do popularnej serii o prawdziwej sztuce tatuażu. Tym razem odwiedzimy Los Angeles oraz słynną Kat von D., mistrzynię sztuki ozdabiania ludzkich ciał i główną bohaterkę serialu LA Ink . Będziemy podglądać najlepsze artystki tatuażu, dla których codziennością jest sprostanie wyzwaniom zleconym przez niestandardowych klientów. Zobaczymy nie tylko niesamowite tatuaże robione znanym gwiazdom, ale również historie z życia wzięte. Już 14 września o godzinie 19.00 na Discovery Channel pojawi się premierowy odcinek LA Ink.

W nawiązaniu do premiery LA Ink Discovery Channel zapytał Polaków o to, na której części kobiecego ciała tatuaż jest najbardziej seksowny .

Wyniki wskazują, że 62% Polaków ma swoje zdanie na temat najseksowniejszego miejsca na tatuaż na kobiecym ciele. Najwięcej mężczyzn (18 % ), twierdzi, że pośladki to najlepsza na tatuaż część kobiecego ciała. Tę opinię podziela również 9% kobiet.

Dla 16% panów dolna część kobiecych pleców jest najbardziej odpowiednim miejscem na artystyczne zdobienia.

Na trzecim miejscu plasują się piersi według 12% mężczyzn oraz 7% kobiet.

Natomiast dla 6% płci piękniej kark i szyja to właściwe miejsca na wykonanie tatuażu. Tak samo uważa tylko 2 % mężczyzn. Zaledwie 2% panów i 3% pań uznałoby za ponętne zdobienie kobiecego przedramienia.

Ciekawostką jest też fakt, że dla żadnego mężczyzny tatuaż na kobiecej ręce nie byłby seksowny, jednak 1% kobiet nie zgadza się z tym twierdzeniem.

*Badanie TNS OBOP przeprowadzone na zlecenie Discovery Channel w dniach 3-6 września 2009 r. na próbie ogólnopolskiej, losowo wybranej, reprezentatywnej grupie 1002 mieszkańców Polskiw wieku 15 i więcej lat.

Zobacz też:

Jak dobrać właściwy kolor szminki?

Czytaj w Znam.to: Ukojenie dla podrażnionej skóry twarzy

Więcej o: