Lady Gaga jak człowieczek Michelin

Projektant Jean Paul Gaultier od lat słynie z awangardowych, niezwykle odważnych pomysłów! Lady Gaga w swojej szafie ma tylko takie - dlatego prędzej czy później musiało dojść do współpracy tych dwojga!

Już wczoraj pisaliśmy o niesamowitej , przywodzącej na myśl stroje z początku XX wieku, czarnej sukni z gorsetem, w której Lady Gaga pojawiła się na czerwonym dywnaie MTV Video Music Awards . Nie był to jedyny strój projektu genialnego kreatora. Drugą kreacją Jeana Paula Gaultier było futurystyczne body, uwydatniające kobiece kształty. Strój naszym zdaniem przypomina damska wersję ludzika Michelin...

Cóż, moda czerpie inspiracje z wielu innych dziedzin życia, a Lady Gaga nie raz udowodniła, że jest doskonałą obserwatorką świata i wiele jej scenicznych stylizacji to wariacje na temat współczesnej kultury i tworzących ją zjawisk (przypominamy tu słynną kokardę z włosów, która jest wyraźnym nawiązaniem do postaci Myszki Miki). Jean Paul Gaultier ma prawo do tego samego- otaczający nas świat jest przecież kopalnią doskonałych pomysłów!

Szalone fryzury Lady Gagi!

Czytaj w Znam.to: Najczystszy kryształ wśród perfum

Więcej o: