Kultowe: klasyczne szpilki

Wyrafinowane, eleganckie i ponadczasowe wpasowują się w dress code i savoir vivre - zakrywają palce i pięty. Są kwintesencją eleganckiego obuwia. Nadają się na każdą okazję. Są wieczne. Wie o tym każda dama i ikona mody - poczynając od Audrey Hepburn na Victorii Beckham kończąc.

Niegdyś królowały czarne na obcasie skromnej wysokości. Dziś kolor, faktura, dodatki i wysokość obcasa jest uzależniona od zachcianek kupującej. Kultowymi nazwać jednak wypada czarne szpilki - to właśnie takie modele najszybciej znikają z półek. Wie to doskonale Christian Louboutin, który produkuje najbardziej pożądane pantofle świata ! Obecnie jednak czółenka dopasowują się do trendów i pozwalają sobie na małe metamorfozy - szpilka, słupek; zamsz, lakier, mat; czubek kwadratowy, obły, szpiczasty - charakter się jednak nie zmienia. Uniwersalne obuwie, które bez wątpienia można nazwać najbezpieczniejszym modowo.

Sprawdź: Najmodniejsze czarne szpilki!

Zobacz również: Czółenka Born2be ze spiczastym noskiem!

Zobaczcie, co znaleźliśmy w polskich sklepach:

W zestawie: Dots 239 zł (butyk.pl); Bronx 175 zł (butyk.pl); Buffalo 269 zł (butyk.pl); Dots 289 zł (butyk.pl); Blink 149 zł (butyk.pl); Blink 129 zł (butyk.pl); Dots 195 zł (butyk.pl); Blink 99 zł (butyk.pl); Dots 219 zł (butyk.pl); Xtravaganza 170 zł (butyk.pl); Bata 199 zł (bata.pl); Blink 99 zł (butyk.pl); Bata 99 zł (bata.pl); 59 zł (deezee.pl); Bata 139 zł (bata.pl).

Anna Szulc

Kultowa mała czarna w Twojej szafie

Czytaj w Znam.to: Jogurtowe szaleństwo do twarzy

Więcej o: