Połysk pomysłem na karnawał (i nie tylko)

Tej zimy musisz zalśnić - Twoim orężem będą tkaniny z połyskującą nitką, cekiny, dżety, złote i srebrne zdobienia!

Wielkimi krokami zbliżają się Sylwester i karnawał! Warto więc pomyśleć o kreacjach godnych tego najbardziej imprezowego okresu w roku! Najwięksi projektanci i najpopularniejsze sieciówki proponują w tym sezonie "małą cekinową" - współczesną wersję klasycznej małej czarnej!

(Na pierwszym kolażu) Sukienki New Look: różowa, 35 funtów; w pasy, 28 funtów; srebrno-czarna, 50 funtów; sukienka na ramiączkach, Topshop, 65 funtów.

W najnowszej, świątecznej kolekcji H&M także dużo połyskujących elementów. Jeśli chcesz urozmaicić swój elegeancki wigilijny i świąteczny strój, nie bój się eksperymentować z połyskiem w luksusowym wydaniu. Pięknie zdobiony pasek, szpilki czy opaska do włosów dodadzą stylizacji trendowe wykończenie.

Jednak połysk nie jest zarezerwowany tylko i wyłącznie na wielkie wyjścia. Najmodniejsze i najbardziej trendowe są lśniące stylizacje noszone na co dzień. To w nich widać prawdziwy modowy kunszt właścicielki . Bo przecież sztuką nie jest założenie obszytej cekinami wieczorowej sukienki, ale gustowne zestawienie połyskującej torebki ze zwykłymi dżinsami! Weź przykład z gwiazd - Jessica Simpson casualowy strój podkręciła piękną torebką Gucci. My proponujemy bardziej elegancki strój na co dzień, w którym pierwsze skrzypce gra połączenie bluzki, wykonanej z delikatnego materiału z bogato zdobionym bolerkiem.

Na kolażu: szpilki, River Island, 74,99 funtów; zdobiony żakiet, Topshop, 75 funtów; dżinsy, H&M (w sprzedaży od stycznia 2010); bluzka, H&M.

Która lepiej: Beyonce czy Jessica Simpson?

Więcej o: