Look na karnawał: wystrój się w piórka

Pióra to jeden z najbardziej lansowanych motywów sezonu. Nosimy je przez cały dzień, ale właśnie w karnawale nabiorą największego znaczenia!

projekt: L'Wren Scott/Nicholas K fot. East News

Pierzaste motywy szturmem zdobyły czerwony dywan. Gwiazdy urozmaicają swoje wieczorowe kreacje piórami w najróżniejszych rozmiarach i kolorach. Jeśli sukienka obszyta białymi piórami (jak u Kelly Rowland ) to dla Ciebie odrobinę za dużo, proponujemy pióra w wersji light - pięknie będą prezentować się na opasce do włosów (jak u Milli Jovovich), świetnie też sprawdzą się kolczyki czy broszka z piórami (taką możesz zrobić też sama ). 

Pióra równie dobrze, jak w wieczorowych kreacjach prezentują się też na co dzień . Możesz wybierać: od rzeczy, które tylko wykorzystują ten modny motyw (pióra malowane lub wyszywane na materiale), przez imitację, po te najprawdziwsze, zupełnie naturalne.

D Squared 2 fot. East News

Na pierwszym kolażu: paska, River Island,79 zł; kolczyki, Topshop, 16 funtów; spódnica, Topshop, 59 funtów; sukienka, Wallis, 25 funtów; pasek, Zara; torebka, Topshop, 55 funtów.

Modny look: dzianina i futra na zimę

Czytaj w Znam.to: Naturalne masło kokosowe do ciała

Więcej o: