Zimowy trend: sportowy polar

Temperatura dochodzi do -20 stopni Celsjusza - jak sobie radzić z takim mrozem? Najlepiej sięgnąć po bardzo ciepłą i miłą w dotyku polarową bluzę.

Tak niskie temperatury zwalniają nas z obowiązku bycia eleganckim od stóp do głów ! Ciepło o wygodę zapewni nam sportowa, ciepła bluza z polaru, dzięki której mróz nie będzie już nam straszny! Nadają się one pod płaszcz, który często nie jest wystarczająco gruby, by ochronić przed zimnem, a także na wierzch - jako kurtka. Niejednokrotnie dobry polar ze sportowego sklepu jest bardziej praktyczny od okryć wierzchnich sugerowanych na mrozy.

Warto zauważyć, że oferowane modele są coraz ciekawsze - damskie wersje obfitują w piękne soczyste kolory, hafty z motywami roślinnymi, czy ciekawe naszywki. Najważniejsze jednak, żeby nie ograniczać noszenia tych bluz do stoku narciarskiego , a dogrzewać się nim przy każdej zimowej okazji.

Polary na zimęPolary na zimę fot. EastNews/kolaż Lula.pl

Bluzy na kolażu: czerwona 299 zł , Genesis (polarsport.pl); pomarańczowa 319,90 zł , Milo (e-horyzont.pl); jasnozielona 494 zł , Crystal (alpinsklep.pl); fioletowa 189,90 zł , Jack Wolfskin (e-horyzont.pl); niebieska 39,89 zł , House; w kolorze kości słoniowej 229,90 zł , Fjord Nansen (e-horyzont.pl); zielona 359,90 zł , Lowe Alpine (polarsport.pl); szara z białymi wstawkami 149,90 z ł, Salewa (polarsport.pl); czarna 199,90 zł , Orla (skalnik.pl); fioletowa z haftem na plecach 199,90 zł , Jack Wolfskin (e-horyzont.pl); czerwono-czarna 69,90 zł , Fjord Nansen (e-horyzont.pl).

Anna Szulc

Look na wiosnę: zniszczone ubrania

Czytaj w Znam.to: Bezbarwny, tylko że zielony

Więcej o: