Victoria Beckham Collection na jesień 2010

Podczas Nowojorskiego Tygodni Mody Victoria Beckham zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję. Czy jesienne propozycje projektantki przypadną do gustu klientkom marki?

Victoria Beckham Collection to już ceniona marka na światowej scenie mody. Victoria, która z powodzeniem prezentuje swoje kolekcje podczas nowojorskiego Tygodnia Mody, także tym razem postawiła na ekskluzywny i bardzo kameralny pokaz. Choć wśród wielbicieli jej marki jest wiele celebrytek, nie pojawiły się one na pokazie . Victoria, w przeciwieństwie do innych designerów, nie zaprasza gwiazd na swoje pokazy. Pierwsze rzędy zajmują u niej tylko dziennikarze modowi, których traktuje z dużą atencją. Victoria, która podczas pokazu cały czas opowiadała o kolekcji, zdradziła nawet, w której z zaprojektowanych przez siebie kreacji pojawi się na tegorocznej gali rozdania Oscarów . Będzie to delikatna, beżowa suknia o asymetrycznym dekolcie.

Victoria Beckham CollectionVictoria Beckham Collection AP Photo/Dan Lecc

Jak prezentuje się cała kolekcja? Jak zwykle u Victorii rządzą minimalistyczne kroje i kobiecość w prostej formie. Nam podobają się się stonowane kolory , które doskonale sprawdziłyby się zarówno w pracy, jak i podczas wieczornego wyjścia. Dżersejowe sukienki, z których słynie Victoria Beckham Collection także tym razem prezentują się doskonale. Niestety kreacje Victorii nadal przeznaczone są dla kobiet o idealnej sylwetce ...

Victoria Beckham Collection na wiosnę

Czytaj w Znam.to: Niebiańskie jabłuszka Charlie Cleo

Więcej o: