Staż u Natalii Jaroszewskiej

Jedną z nagród w konkursie Fashion Designer Awards 2010 jest staż w atelier Natalii Jaroszewskiej.

Polska projektantka, która pracuje w branży modowej już ponad 10 lat , doskonale pamięta, jak trudno było jej zacząć. Pod koniec lat 90. nikt nie umożliwiał młodym, zdolnym projektantom zdobycia doświadczenia. Dlatego Natalia Jaroszewska postanowiła pomóc początkującym projektantom i dać im wsparcie, którego kiedyś sama potrzebowała.

Jak ja zaczynałam, nie było możliwości odbywania praktyk. Moda wtedy raczkowała w Polsce." - powiedziała projektantka na konferencji prasowej Fashion Designer Awards 2010.

Natalia Jaroszewska postanowiła zafundować wakacyjny staż dla jednego z finalistów konkursu. Projektantka sama wybierze osobę i nie musi to być laureat. Powiedziała, że nagrodę dostanie osoba, która wpadnie jej w oko. Podczas stażu osoba będzie miała możliwość zdobycia wszechstronnej wiedzy dotyczącej prowadzenia atelier i projektowania - od przygotowania wykroju, przez stworzenie konstrukcji, szycie oraz wykańczanie, a co ważne, staż obejmie również obsługę klienta i inne biznesowe aspekty prowadzenia własnej firmy.

Przypominamy, że zgłoszenia konkursowe można wysyłać do 26 lutego !

Konkurs Fashion Designer Awards 2010

Więcej o: