Modowy hit: chodaki na wiosnę

Chodaki to jeden z najgorętszych trendów sezonu! Czy toporne drewniaki zagoszczą w naszych szafach?

Chodaki wprowadził na salony Karl Lagerfeld w swojej kolekcji dla Chanel na nadchodzący wiosenno-letni sezon. To nietyopowe obuwie pojawiło się także w kolekcji Louis Vuitton . Jednak jeśli myślicie, że to debiut chodaków w świecie mody, musimy wyprowadzić Was z błędu. Owszem nie pojawiały się wcześniej zbyt często na wybiegach, ale były popularne wśród niektórych gwiazd. Znaną miłośniczką chodaków jest Jessica Simpson , która nosi je na co dzień już od kilku lat. Najczęściej zakłada je do dżinsów, dzięki czemu udaje jej się optycznie wydłużyć nogi. Jej ulubiony model to drewniaki od Miu Miu .

Modowy hit: chodaki na wiosnęModowy hit: chodaki na wiosnę fot. net-a porter.com

Latem Jessica także nosi chodaki, jednak ww ciepłe dni rezygnuje z tych obitych futerkiem i wybiera bardziej przewiewny model od Miu Miu o nazwie Borchie.

Modowy hit: chodaki na wiosnęModowy hit: chodaki na wiosnę fot. net-a porter.com/kolaż Lula.pl

Jessica tak bardzo polubiła chodaki, że wprowadziła je nawet do własnej kolekcji obuwi a. Jak Wam podobają się propozycje amerykańskiej gwiazdy?

Jessica Simpson CollectionJessica Simpson Collection Jessica Simpson Collection

Jeśli nie jesteście przekonane do chodaków, ale chciałybyście wypróbować ten trend na własnej skórze, proponujemy Wam pewne rozwiązanie - wybierzcie sandałki, które tylko trochę przypominają stuprocentowe chodaki...

Sandałki na platformie, River Island, 39, 90 funtów; sandały na platformie, Topshop, 65 funtów.

Zobacz więcej oryginalnych butów z najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji Chanel!

Więcej o: