Lady Gaga interpretuje najnowsze trendy

Piosenkarka uwielbia awangardowe, zaskakujące stylizacje. Które z najmodniejszych trendów postanowiła wykorzystać tym razem?

Lady Gaga oparła swój sceniczny (i prywatny także!) wizerunek na kontrowersyjnych strojach. Widzowie przed każdym publicznym wystąpieniem gwiazdy prześcigają się w domysłach na temat stylizacji Gagi. W naturalny sposób poprzeczka znajduje się wyżej za każdym razem i artystka musi obmyślać coraz to nowe stroje.

Ostatnie kreacje artystki zaskakują nie tylko udziwnionymi elementami strojów, ale też nowatorską interpretacją wiodących trendów sezonu wiosna/lato 2010 .

Koronka

Lady Gaga jest świadoma siły tego zdobienia: koronki to prawdziwa kobieca broń. Potrafią podkręcić każdą stylizację, dając seksowny, często tajemniczy efekt. Lady Gaga łączy koronkową bieliznę z akcesoriami z tego samego materiału. Ulubiony elementem Gagi jest w tym sezonie koronkowe body - ten rodzaj ubrania doskonale wpisuje się też w inny trend: noszenie bielizna tak, żeby była widoczna.

Plastik/przezroczystości

Plastikowe akcesoria często pojawiały się na wybiegach kolekcji na wiosnę i lato. Podobnie jak przezroczyste stroje. Gaga połączyła obie tendencje, zakładając półprzezroczysty strój z plastiku. Nas ta kreacja odrobinę przeraziła - sztuczne tworzywo nie pozwala oddychać skórze, co wyraźnie widać na drugim zdjęciu (pupa Lady Gagi wygląda nie najlepiej...).

Lady Gaga interpretuje współczesne trendyLady Gaga interpretuje współczesne trendy fot. forum/East News Projekty: Prada; sandałki z kryształkami, Prada; torebka, Fendi.

Militarny strój

Militarny styl to największy hit wybiegów. Lady Gaga oczywiście nie mogła pozostać wobec tego trendu obojętna. Artystka podeszła do niego w specyficzny, oryginalny sposób. Zamiast inspirować się stylem amerykańskiego wojska, postawiła na inspiracje rodem ze Związku Radzieckiego z lat 60. Jak Wam się podoba ta wizja?

Lady Gaga interpretuje współczesne trendyLady Gaga interpretuje współczesne trendy fot. forum/East News

Czytaj w Znam.to: Apetyczny pierniczek dla odważnych

Więcej o: