Rozmiar idealny

Wiecznie niezadowolona? Ciągle na diecie? Przygotowałyśmy dla Was inspirację, która powinna pohamować każdą obsesję odchudzania.

Odchudzanie jest zmorą wielu kobiet. Czytają o wszelkich możliwych sposobach na zgubienie kilku kilogramów . Piją herbatki oczyszczające , ćwiczą na umór, wklepują drogie kremy wyszczuplające, katują się dietami ... Ostatecznie brak efektu prowadzi do permanentnego niezadowolenia. Po co tak cierpieć? My mamy terapię dla oczu i ducha . Zdjęcia pięknych kobiet, którym zarzuca się wiele, a które mimo wszystko wyglądają przepięknie i są uśmiechnięte! Wiadomo - nie ma nic bez pracy, trzeba się ruszać , nie przekraczać zalecanej dawki kalorii i jeść możliwie zdrowo , ale nie warto się tym zadręczać. Trzeba akceptować swoje ciało i podkreślać jego zalety tak, jak to robią gwiazdy!

Amber Rose, Mariah Cerey, Beyonce, Jennifer LopezAmber Rose, Mariah Cerey, Beyonce, Jennifer Lopez fot. AP Photo

Wszystkie cztery panie powyżej mają tendencje do tycia . Dbają o siebie jak mogą, ale nie popadają w przesadę, nie głodzą się, nie zachorowały na anoreksję. Kochają swoje krągłości i dzięki nim są znane. Piękne biodra i zadbana, umięśniona sylwetka to ich znak rozpoznawczy. Jak widać rozmiar większy niż 34 jest mocno apetyczny...

Marcia Cross, Victoria Beckham, Anja RubikMarcia Cross, Victoria Beckham, Anja Rubik Fot. AP, East News, Kapif

Kobiety szczupłe, też są piękne . Paniom na powyższym zdjęciu zarzuca się problemy z odżywianiem, głodówki i niezdrowy wygląd. Trzeba jednak zawsze brać poprawkę na ich branżę i naturalne tendencje - są bowiem kobiety naturalnie szczupłe i zaprzeczyć się temu nie da. Póki one są zdrowe i szczęśliwe ze swoim ciałem, nie ma powodów do krytyki. Można jedynie podziwiać, bo każda kobieta jest piękna .

Beth Dito, Gabourey SidibeBeth Dito, Gabourey Sidibe fot. bethdittoatevans.co.uk ; East News

Zdarzają się i bardzo pulchne kobiety . Oba powyższe przykłady pokazują, że nawet w rozmiarach powyżej 44 można wyglądać pięknie i promiennie . Beth Dito znana jest ze swojego kontrowersyjnego stylu i zadowoleniem ze swojego ciała. Piękne stroje obu pań, dobrze dobranego do ich charakteru i figury sprawiają, że wyglądają świetnie mimo swojego plus size .

Wygląda więc na to, że nie ma rozmiaru idealnego. Wścibscy mówią: za grube nogi, za chude ręce, za duży brzuch. My mówimy: każda kobieta jest piękna, jeśli akceptuje siebie i jest szczęśliwa!

Jak Wy zapatrujecie się na temat rozmiaru idealnego? Macie swój typ, czy akceptujecie wszystko? Dążycie do jakichś wymiarów, czy dbacie o to, co macie?

Anna Szulc

Do wakacji chcą zrzucić 120 kg. Poznaj Drużynę Odwagi

Wiosenna regeneracja - maski do włosów

Czytaj w Znam.to: Godny polecenia substytut droższych aptecznych specyfików

Więcej o: