Zdrowy pocałunek słońca: samoopalacz

Uwielbiasz ciemną skórę, ale boisz się szkodliwego promieniowania? Wybierz samoopalacz!

Nic tak skutecznie nie odstrasza przed opalenizną jak świadomość, że promieniowanie słoneczne przyspiesza starzenie i powoduje raka . Nie warto jednak rezygnować z apetycznego i szczuplej wyglądającego ciała, istnieje bowiem zdrowa alternatywa!

Gama produktów samoopalających jest coraz bardziej urozmaicana . Producenci prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach . Obecnie kosmetyki są dobrane do karnacji i mają wiele form - od chusteczek, przez żele i balsamy do pianek i sprayów. Dodatkowo są wzbogacane o substancje pielęgnujące naszą skórę i coraz piękniej pachną .

Przy używaniu takich kosmetyków warto pamiętać o tym, by odczekać kilka minut przed założeniem ubrania na ciało świeżo pokryte samoopalaczem, by go nie pobrudzić. Po aplikacji trzeba także jak najszybciej umyć dłonie , by nie zostały na nich przebarwienia. Warto co kilka dni robić peeling , żeby nie powstały plamy w wyniku nierównego ścierania się naskórka.

Inną formą samoopalania jest solarium natryskowe , jednak nadal jest ono stosunkowo drogie, dlatego polecamy Wam kosmetyki do samodzielnego użycia, które są wydajne i niedrogie :

Zdrowy pocałunek słońca: samoopalaczeZdrowy pocałunek słońca: samoopalacze kolaż Lula.pl

Na kolażu: chusteczka samoopalająca Dax, 2,50 zł (nigrini.pl); samoopalacz w sprayu do twarzy i ciała Floslek, 21,99 zł (nigrini.pl); samoopalacz do twarzy do jasnej karnacji Soraya, 15,99 zł (nigrini.pl); mus samoopalający do twarzy i ciała Lirene, 22,99 zł (nigrini.pl); żel samoopalający do twarzy i ciała Loreal, 44,99 zł (nigrini.pl); samoopalacz w sprayu do ciała Sally Hansen, 44,99 zł (nigrini.pl); samoopalacz do twarzy Avon, 19,90 zł ; balsam stopniowo opalający Oriflame, 16,90 zł ;samoopalacz do ciała Avon, 29,90 zł ; samoopalacz Dax, 14,99 zł (nigrini.pl).

Anna Szulc

Rozmiar idealny

Czytaj w Znam.to: Klasyczny samoopalacz w przebraniu kremu

Więcej o: