Hit czy kit: kolorowe włosy

Gwiazdy coraz częściej decydują się na niecodzienną barwę włosów. Czy ten trend przeniknie do pozostałej części społeczności?

Odwaga w kreowaniu swojego wizerunku jest teraz w cenie. Świetnym przykładem są wyraziste gwiazdy takie jak Beth Ditto czy Lady Gaga , które podbijają serca równie często jak wzbudzają niechęć, za to zawsze skutecznie przykuwają uwagę.

Beth DittoBeth Ditto fot. Paper mag (skan)

Kiedyś kolorowe włosy kojarzyły się z ruchem punkowym, a obecnie z popkulturą, która najskuteczniej kreuje trendy . Skoro Lady Gaga pojawia się w różowych, żółtych i pomarańczowych włosach, znaczy to, że za jakiś czas odważą się na ten krok miliony? Jedno jest pewne - w naszym konserwatywnym kraju zapewne zdecydują się na takie farbowanie znieliczne jednostki - a szkoda . Zwłaszcza wśród młodych ludzi, którzy nie mają pracy wymagającej przestrzegania dress code'u, miło patrzy się na wszelkie innowacje i zabawy wizerunkiem.

Hit czy kit: kolorowe włosyHit czy kit: kolorowe włosy Fot. mat. prasowe i East News

Jak Wam podoba się ten trend? Uważacie, że jest zbyt krzykliwy, nieelegancki, a może nowoczesny i stylowy? Zdecydowałybyście się na tak radykalne posunięcie jak powyższe piosenkarki? Jeśli tak to jaką wybrałybyście barwę i czy byłyby to pasemka czy cała czupryna w jednym kolorze?

Anna Szulc

Klasyk w kosmetyczce - czerwona szminka

Czytaj w Znam.to: Puder do higieny intymnej...

Więcej o: