beth ditto

 • Beth Ditto modelką u Marca Jacobsa! Fascynujący pokaz w starym kinie, dziwaczna kolekcja [ZDJĘCIA]
 • Beth Ditto modelką Jean Paul Gautier

  Beth Ditto modelką Jean Paul Gautier

  Jean Paul Gautier zaangażował Beth Ditto do prezentacji wiosenno - letniej kolekcji. Wokalistce The Gossip przypadła najważniejsza rola - otwierania i zamykania pokazu.

 • Hit czy kit: kolorowe włosy

  Hit czy kit: kolorowe włosy

  Gwiazdy coraz częściej decydują się na niecodzienną barwę włosów. Czy ten trend przeniknie do pozostałej części społeczności?

  Anna Szulc
 • Beth Ditto - gwiazda z okładek

  Beth Ditto - gwiazda z okładek

  Beth Ditto z zespołu Gossip, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych współczesnych wokalistek. Słynie z głośnej muzyki, ale przede wszystkim z ostrego języka i skłonności do przełamywania społecznych tabu. Beth pojawiła się w kwietniowym numerze magazynu Paper. Sesję fotografował Dan Monick, a stylizował sam Jeremy Scott.

 • Beth Ditto projektantką

  Beth Ditto projektantką

  Beth Ditto, amerykańska piosenkarka, zaprojektowała odzież sygnowaną swoim nazwiskiem dla firmy Evans. Kolekcja trafi do sklepów marki 9 lipca.

  redakcja
Więcej o:

beth ditto

 • Beth Ditto projektantką

  odzieży kobiecej w nietypowych rozmiarach, zdecydował się nawiązać z nią współpracę. Piosenkarka zaprojektowała kolekcję odzieży dla kobiet podobnych do niej. W linii Beth Ditto at Evans będzie można kupić skórzane kurtki, legginsy, sukienki ze wzorem domina, czy w kwiaty. Piosenkarka połączyła lata 50te

 • Beth Ditto wzięła ślub ze swoją narzeczoną!

  Biega półnago po scenie, nie goli się pod pachami, nie walczy z nadwagą, przyznaje się do homoseksualnej orientacji. Beth Ditto, wokalistka The Gossip, od początku swojej kariery idzie pod prąd. Teraz podążanie tą trudną ścieżką będzie łatwiejsze. Artystka ma u boku osobę

 • Kolekcja Beth Ditto dla MAC

  . Kolekcja Beth Ditto dla MAC: Szminka Pro Longwear Lipcream - 100 zł Love Long Distance - delikatny fiołek You're Perfect Already - neutralny róż Booyah! - jasny oranż Dear Diary - neonowy róż Heart Hangover - głęboki fiolet Kredka do ust Lip Pencil - 60 zł Insynch - jasny róż Embrace Me - soczysta fuksja

 • Beth Ditto modelką Jean Paul Gautier

  i nonszalanckiego podejścia do ciała. Beth Ditto nie przejmuje się swoją otyłością, uczyniła z niej formę "manifestu" bojkotującego współczesne kanony piękna promujące wychudzone kobiety. Na koncertach występuje w obcisłych body, nosi mini, zaprojektowała kolekcję dla otyłych kobiet. Wielokrotnie brała udział w

 • Beth Ditto - gwiazda z okładek

  Jej charakterystyczny styl i zdystansowane podejście do własnego ciała sprawiły, że Beth stała się sławna również poza muzycznym światkiem. 29letnia wokalistka nie wstydzi się swojej tuszy. Na koncertach przeważnie występuje w skąpych ubraniach, dwukrotnie pojawiła się nago na okładkach Love i NME.

 • Kto walnął sobie taki make-up?

  Nie będziemy trzymać was w niepewności i od razu napiszemy, kto sprawił sobie taki make-up. To oczywiście Beth Ditto - ekscentryczna wokalistka zespołu Gossip podczas występu na gali Echo Music Awards w Berlinie. Fajnie wygląda?