Świecąca sukienka Katy Perry - hit czy kit?

Na gali w Metropolitan Museum of Art Katy Perry wystąpiła w podświetlanej lampkami sukience. Czy nowe technologie staną się najnowszym trendem w modzie?

Na wybiegach od dawna można zobaczyć technologiczne nowinki . Przeważnie w kolekcjach haute couture . W najnowszej jesienno - zimowej kolekcji Rodarte pojawiły się świecące buty . W tej materii trendestterami pozostają dzieci , które od kilku lat można spotkać na ulicy w sportowych butach z migającą podeszwą.

Ale gwiazdy raczej pozostają wierne klasyce i nieufnie podchodzą do tego typu nowości. Katy Perry do nich nie należy. Piosenkarka nie boi się odważnych rozwiązań i zarzutów o bycie kiczowatą. Na Costume Institute Gala w Metropolitan Museum of Art wystąpiła w podświetlanej lampkami LED sukience Cute Circuit. Bez zapalonych lampek sukienka wyróżnia się jedynie nadmierną słodkością. Ale "włączona" migocze wieloma kolorami, przyćmiewając nawet najbardziej wyszukane kreacje.

Katy PerryKaty Perry Everett Collection/ East News

Cute Circuit to marka z Londynu, specjalizująca się w łączeniu najnowszej technologii z modą. Jej twórcy: Francesca Rosella i Ryan Genz zdobyli za nowatorstwo wiele prestiżowych nagród. Kreacja Katy to bardziej praktyczna wersja jedwabnej Galaxy Dress, która jest "wysadzana" 24 tysiącami lampek LED zasilanymi baterią z iPoda. Suknię można obecnie oglądać w Museum of Science and Industry w Chicago.

Katy Perryfot. Cute Circuit

Katy miała ukrytego pilota do lampek w biustonoszu. Jak sama przyznała, nie wie czy to jest odpowiednie miejsce. Mimo to była zachwycona sukienką.

W modzie czasami robi się nudno, więc chciałam ją trochę rozświetlić!

Z pewnością się udało. Tyle że w świetle lampek giną zarówno szpilki Louboutina , biżuteria Lorraine Schwartz , a przede wszystkim sama Katy.

Co sądzicie o błyszczącej sukience? Głosujcie!

Katy Perry Katy Perry  AP

Odważne kreacje Katy Perry

Katy Perry Katy Perry (AP Photo)

Sukienka podświetlana lampkami LED to...
Więcej o: